|
|
کدخبر: ۱۷۶۰۶۰

تکرار / سردار پاکپور:

خبرگزاری تسنیم: فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش هایی از مرزهای شرقی کشور مستقر شده و امنیت این مناطق را در کنترل کامل خود دارد.

به گزارش گروه دفاعیخبرگزاری تسنیم، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران کرمانی، اظهار داشت: از زمانی که مسئولیت تامین امنیت قسمت هایی از مرزهای شرقی کشور به نیروی زمینی سپاه پاسداران واگذار شده، تمامی برنامه ها حول محور واگذاری امنیت به مردم منطقه بوده است.

وی افزود: در حال حاضر در منطقه جنوب شرق کشور به ویژه در استان سیستان و بلوچستان تامین امنیت بخش هایی از مرزهای کشور به مردم سپرده شده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر با برنامه ریزی و ساماندهی مردم بومی، این امر به خوبی به مرحله اجرا گذاشته شده است.

سردار پاکپور با ابراز رضایت از امنیت موجود در مرزهای شرقی کشور، خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه پاسداران در بخش هایی از مرزهای شرقی و جنوب شرق کشور حضور مستقیم دارد و راسا اقدام به تامین امنیت در این مناطق می کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر