|
|
کدخبر: ۱۷۶۲

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: دوازدهمین دوره جشنواره پایان‌نامه‌های قرآنی دانشجویان کشور در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، جلیل دارا مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: جشنواره پایان‌نامه‌های قرآنی هر‌ساله به منظور گسترش فرهنگ حیات‌بخش قرآن کریم و ارج نهادن به تلاش‌های ‌علمی و پژوهشی دانشجویان در حوزه‌های مختلف علوم و فرهنگ قرآنی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره پایان‌نامه‌های قرآنی دانشجویان در ایام ماه مبارک رمضان گفت: این جشنواره مختص پایان‌نامه‌های مرتبط با قرآن در حوزه‌های پژوهشی، تحلیلی و توصیفی - آموزشی و کلیه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اعم از دولتی و غیر‌دولتی است و افرادی که از پایان‌نامه خود طی ۲ سال گذشته دفاع کرده‌اند، در این جشنواره شرکت می‌کنند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم خاطر‌نشان کرد: فراخوان ارسال آثار از اوایل خردادماه به‌ معاونت فرهنگی و پژوهشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور ابلاغ شده و دانشجویان تا تاریخ ۱۸ تیر‌ماه سال جاری مهلت داشتند پایان‌نامه‌های خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دارا با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره در هفته پایانی ماه مبارک رمضان افزود: داوری پایان‌نامه‌های ارسال شده به دبیرخانه آغاز شده و از نفرات برتر در هر مقطع تحصیلی با اهدای جوایز تقدیر به‌عمل می‌آید.

ارسال نظر