|
|
کدخبر: ۱۷۶۵۲۶

در اطلاعیه ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) مطرح شد

خبرگزاری تسنیم: ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) در اطلاعیه ای از عموم اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، علماء و روحانیت معزز، جمعیت ها و احزاب وهمه وفاداران به راه و اندیشه امام راحل درخواست کرد تا نظرات، انتقادات و پیشنهادات شان را مطرح کنند.

به گزارش گروه سیاسیخبرگزاری تسنیمبه نقل از روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) این ستاد در اطلاعیه ای از عموم اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، علماء و روحانیت معزز، جمعیت ها و احزاب وهمه وفاداران به راه و اندیشه امام راحل درخواست ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده را کرده است.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا روح الله

ربع قرن از ارتحال ملکوتی آن یگانه دوران می گذرد. هم او که تنها برای خدا قیام کرد و با استبداد و استکبار به مبارزه برخاست.

امام عظیم الشان برای اعتلای کلمه توحید و به اهتزاز در آوردن پرچم اسلام ناب محمدی(ص) از خرداد ۴۲ نهضت را آغاز و همگان را نسبت به مخاطراتی که اسلام عزیز را تهدید می کرد آگاه نمود. از آن روز تاکنون مبارزه با استعمار، استبداد، تحجر و واپسگرایی ابعاد عظیم جهانی یافته است.

بیست وپنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی با اعیاد مبعثپیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت(ص) و میلاد حضرت اباعبدالله الحسین، قمر بنی هاشم و حضرت امام سجاد - سلام و صلوات خدا بر آنان - مقارن شده است. بدین جهت خادمان امام در ستاد بزرگداشت آمادگی دارند تا با گوش جان نظرات و پیشنهادات اقشار مختلف مردم عزیز خصوصا اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، هنرمندان و روحانیت معزز، جمعیت ها، احزاب و همه عاشقان و دلدادگان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) پذیرا باشند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین