|
|
کدخبر: ۱۷۷۱۶۷

نقوی حسینی خبر داد:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه عصر امروز این کمیسیون درخواست هیات های پارلمانی کشورهای کنیا، گرجستان، زیمباوه و چاد برای سفر به ایران تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: معاونین سازمان صداوسیما امروز در جلسه کمیسیون حاضر شدند و در خصوص برنامه ها و امکانات این سازمان گزارش دادند.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدیریت زمان در استفاده از رسانه یکی از امکانات در نظر گرفته شده از سوی رسانه ملی است. بر این اساس شهروندان می توانند برنامه های ۱۲ ساعت قبل شبکه های سیما را ببینند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: همچنین در این امکان شهروندان می توانند از برنامه های رادیویی، برنامه های آرشیو صداوسیما در کلیه کانال ها، خدمات عمومی، بازی ها، برنامه سازی های نوین مبنی بر برنامه های موجود و… بهره مند شوند.

نقوی حسینی بیان کرد: امکان و ظرفیت مدیریت زمان در استفاده از رسانه که منجر به شکل گیری تلویزیون تعاملی تحت نام رسانه مهر می شود به هیچ زیرساخت جدیدی نیاز ندارد. پدافند غیرعامل در آن رعایت شده و کاملا فراملی و با اتکا به منابع داخلی تولید شده و هر خانه ای در هر جای کشور که دارای سیستم تلفن است می تواند از این امکان استفاده کند.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس گفت: در ادامه جلسه امروز درخواست سفر هیات کشورهای کنیا، گرجستان، زیمباوه و چاد به ایران تصویب شد.

وی ادامه داد: در این جلسه لایحه تعیین حریم حفاظتی - امنیتی اماکن و تاسیسات کشور با حضور اسماعیلی عضو حقوقدان شورای محترم نگهبان مورد بحثقرار گرفت تا ایرادات شورای محترم نگهبان رفع شود همچنین در این جلسه که با حضور نمایندگان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ستاد کل نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد، ایرادات شورای محترم نگهبان مطرح و با پیشنهاد جایگزین، ایرادات مورد بررسی قرار گرفت و با اصلاحاتی اشکالات وارده رفع شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پیرامون مذاکرات هسته ای وین با حضور عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده جلسه را ادامه داد.

ارسال نظر