|
|
کدخبر: ۱۷۸۵۵۳

قصد کاندیداتوری ندارم

مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت دولت احمدی نژاد که یکی از بهترین وزیران کابینه احمدی نژاد بود اعلام کرد که قصد شرکت در انتخابات را ندارد.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - مرضیه وحیددستجردی ضمن ابراز امیدواری از اتحاد گروه‌های اصولگرا در قالب جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی اظهار کرد: نتایجی که تا به حال به دست آمده خیلی بیشتر از حد انتظار ما بوده، تاکنون تقریبا غیر از یکی دو مورد تمام نیروهای ارزشی و انقلابی زیر چتر جبهه نیروهای مردمی گرد هم آمده‌اند که امید داریم آن یکی دو گروه هم به این اتحاد بپیوندند.

وی در پاسخ به سوالی ضمن تکذیب کاندیداتوری خود در انتخابات ۹۶ بیان کرد: همان‌طور که شورای نگهبان تایید کرده است بانوان نیز اجازه دارند که کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شوند و سپس صلاحیت‌شان در راستای اینکه چقدر تجربه و سابقه دارند بررسی شود، اما من صد در صد قصد شرکت در انتخابات را ندارم.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پاسخ به این سوال که چه کسی در جبهه اصولگرایی قابلیت رقابت با آقای روحانی را دارد، تشریح کرد: ما در این دوره به هیچ وجه از بالا به پایین انتخاب نمی‌کنیم، گذاشتیمکاندیداهابیایند در مجمع عمومی خودشان را معرفی کنند و رای بگیرند.

وحیددستجردی در خصوص تعدد نامزدهای انتخاباتی اصولگرا بیان کرد: به حق امام رئوف، امام رضا(ع)، امیدواریم امسال تعدد کاندیدا نداشته باشیم. او که خود در انتخابات مجلس دهم از نفرات اصلی لیست اصلی اصولگرایان بود و موفق نشد که آرای لازم را به همراه هم رکابان خود به دست بیاورد کارنامه قابل قبولی در دوران وزارتخانه بهداشت و درمان دارد و شاید بتوان گفت در کنار زنانی مثل معصومه ابتکار از بهترین مدیران زن سیاسی است که توانسته اتفاقات خوبی را در دوران مسئولیتش رقم بزند.

ارسال نظر