|
|
کدخبر: ۱۷۸۵۹۳

معاون اول رئیس جمهور

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در طی مراسم افتتاح برج فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر از تلاشهای دولت تدبیر و امید برای رفع تهدیدات و خطرهای بین المللی سخن گفت.

معاون اول رییس جکهور بعد از مراسم افتتاحبرج فناوریدر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ابتدا از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر کرد و اقدامات ملت را در این مواقع حساس و مهم سرنوشت ساز و تعیین کننده دانست و اشاره کرد که مردم دعوت رهبر معظم انقلاب و دیگر شخصیت ها و نهادهای سیاسی دلسوز را پاسخ گفتند.

در ادامه بیان کرد: دولت تدبیر و امید تلاشهای وسیعی در امر توسعه و حل مشکلات انجام داده و برای رفع تهدیدات و خطرهای بین المللی همواره کوشیده است. و یکی از زمینه های امید بخش برای این توسعه ها را سیاست مقاومت اقتصادی دانست و افزود که از آن نباید برداشت ریاضتی شود و باید آن را راهی جدید برای رسیدن به توسعه دانست.

اسحاق جهانگیری این خواسته را از مراکز علمی و دانشگاه ها داشت که مشکلات روز کشور را مدنظر قرار دهند و با این اقدام به دولت در راه حل ها کمک کنند. وی اضافه کرد که با این که بودجه دولت وضع مناسبی ندارد اما در تامین اعتبارات دانشگاه در تلاش است.

ارسال نظر