|
|
کدخبر: ۱۷۸۶۰۰

محمود احمدی نژاد که هشت سال با اسم اصولگرایی رییس جمهور ایران بود و خسارات جبران ناپذیری با اسم این جریان به کشور وارد کرد حالا اعتراف به موضع متفاوت خود می کند.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - خیلی ها چه در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد چه بعدش نفهمیدند احمدی نژاد اصولگرا هست یا نه. کسی که به اسم اصولگرایان رییس جمهور شده بود و اگر حمایت اصولگرایان نبود شاید هیچ وقت رییس جمهور نمی شد اما در طول دوران ریاست جمهوری خود بارها به اصولگرایان تاخت و برسر موضوعات مختلف با آن ها درگیر شد حالا شاید در نامه احمدی نژاد اندکی از چهره مجهول خود را برای ما روشن کرده است. متن اطلاعیه محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه
ملت شریف و بزرگوار ایران
سلام و درود خداوند بر شما و همه صالحان، آزادی خواهان و عدالت طلبان و با تبریک ایام الله دهه فجر
در رد برخی شایعات مبنی بر حمایت اینجانب از کاندیدای خاص در انتخابات سال آینده، و پیرو نامه مورخ ۹۵/۰۷ / ۰۶ اینجانب به حضور مقام معظم رهبری، متواضعانه به استحضار می رساند؛
۱ - اینجانب عضو هیچ جناح و حزب و گروهی نیستم و خود را تنها قطره ای از اقیانوس زلال ملت ایران و خادم آنان می شمارم و این امر را یک افتخار ابدی می دانم.
۲ - از هیچ فرد یا جناح و حزب و گروهی حمایت نکرده و نخواهم کرد. این موضع قطعی و غیرقابل تغییر اینجانب است.
۳ - ممکن است برخی افراد یا جریانات و جناح ها به خاطر منافع گروهی، اخبار و شایعاتی تحت عنوان حمایت از شخص خاصی به نقل از اینجانب منتشر نماید. صریحا اعلام می نمایم که این نوع شایعات و اخبار حتی اگر از زبان نزدیکان اینجانب باشد، خلاف واقع است و قویا تکذیب می شود.
با آرزوی طول عمر مقام معظم رهبری، از خداوند منان دوام سعادت، عزت و موفقیت ملت ایران را تحت عنایات خاص امام عصر(عج) مسالت دارم.
محمود احمدی نژاد

ارسال نظر