|
|
کدخبر: ۱۷۸۶۷۶

امروز جلسه استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برگزار می شود و به احتمال زیاد این وزیر هم با کابینه دولت یازدهم خداحافظی خواهد کرد.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دقایقی پیش، در جلسه استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی وارد صحن علنی مجلس شورای اسلامی شد.

در واقع معاون اول رئیس جمهور به جای حجت الاسلام روحانی در نشست استیضاح وزیر راه کابینه یازدهم حضور یافت.

علاوه برعباس آخوندی، برخی از اعضای هیئت دولت، معاون رئیس جمهور را در این جلسه همراهی می‌کنند. هشتاد و یکمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با حضور ۲۰۶ تن از نمایندگان و به ریاست علی لاریجانی آغاز به کار کرد.

گفتنی است؛ بررسی طرح استیضاح عباس آخوندی؛ وزیر راه و شهرسازی که هفته گذشته با ۳۴ امضا در صحن علنی بهارستان، اعلام وصول شده بود، امروز در دستور کار مجلس قرار دارد. حالا باید ببینیم در نبود حسن روحانی در این جلسه مهم آخوندی که در انتخابات سال ۸۸ رییس یکی ازستاد های انتخاباتی میرحسین موسوی هم بوده است میتواند تا پایان دولت یازدهم بر مسند وزارت باقی بماند یا با استیضاح او وزارت راه و شهرسازی در ماه های پایانی دولت یازدهم با سرپرست اداره خواهد شد. آخوندی که در مجلس اصولگرا رای اعتماد گرفت حالا در مجلس اصولگرا - اصلاح طلب در آستانه استیضاح قرار گرفته آن هم به خاطر حادثه قظار تهران - سمنان که تلفات زیادی داشت.

ارسال نظر