|
|
کدخبر: ۱۷۸۹۲۳

روحانی، نامزد اصلاح طلبان شد

همانطور که در اخبار گفته شد، امروز دکتر روحانی رییس جمهور کشورمان نامزد ریاست جمهوری از طرف اصلاح طلبان شد. اما در جلسه ای که اعضای فراکسیون امید با وی داشتند از او چه خواسته هایی کردند؟ و چه اقداماتی را انتظار دارند تا شخص رییس جمهور انجام دهد.

به گزارشگروه سیاسی امیدنیوزهمانطور که در اخبار گفته شد، امروز دکتر روحانی رییس جمهور کشورماننامزد ریاست جمهوری از طرف اصلاح طلبانشد. اما در جلسه ای که اعضای فراکسیون امید با وی داشتند از او چه خواسته هایی کردند؟ و چه اقداماتی را انتظار دارند تا شخص رییس جمهور انجام دهد؟ و از ان طرف حمایت اصلاح طلبان را داشته باشد.

در جلسه ای که حدود ۲ ساعت به طول انجامید از دکتر روحانی خواسته شد تا از اعمال غیرقانونی ای مثل ممنوع التصویری سید محمد خاتمی جلوگیری شود و از روند این نوع اقدامات گزارشاتی ارائه دهد.

اعضای فراکسیون در این جلسه اعلام کردند که ما حمایت بزرگان اصلاح طلب را از لیست خودمان فراموش نمی کنیم و به نقش آنها در توسعه کشور ایمان داریم و این از دیدار اخیرمان با سید محمد خاتمی پیداست.

در این جلسه نیز رییس جمهورمان سخنرانی کرد و از اقداماتی در زمینه ی اقتصاد مقاومتی و آزادی بیان در مطبوعات و … گزارشاتی ارائه داد و در آخر اعلام کرد که دولت در این دوره از حمایت اصلاح طلبان برخوردار بوده و با وجود حمایت آنها است که موفق شده است و انتظار میرود در این دوره نیز این حمایت تداوم یابد.

ارسال نظر

پربیننده ترین