|
|
کدخبر: ۱۷۸۹۶۴

آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گرگان است که چندی پیش به علت بیماری قلبی در بیمارستان بستری شده بود و حسن روحانی به ملاقات او رفته بود.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - تنها نماینده اصلاح طلب مقام معظم رهبری که در استان گرگان نماینده ایشان هستند آیت الله نورمفیدی هستند که چندی پیش هم به علت بیماری قلبی در بیمارستان بستری شدند

سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه شهر گرگان و نماینده مجلس خبرگان رهبری است. وی دارای عنوان حوزوی آیت‌الله می‌باشد. سید کاظم نورمفیدی قدیمی‌ترین امام جمعه و تنها نماینده ولی فقیه اصلاح طلب ایران است.

وی داماد محمد فاضل لنکرانی از مراجع تقلید شیعه و فرزندش نیز داماد سید محمد موسوی بجنوردی و باجناغ سید حسن خمینی است. ظهر ۲۵ اسفند از بیمارستان مرخص شد و اکنون در سلامت کامل به سر می‌برد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، حضرت آیت الله نورمفیدی پس از عمل جراحی قلب باز، ساعاتی قبل با توجه به اتمام مراحل پزشکی و با نظر پزشکان معالج از بیمارستان ترخیص شد. افرادی مثل علی مطهری و اسحاق جهانگیری هم مانند روحانی با آیت الله در بیمارستان به عیادت ایشان رفتند.

ارسال نظر