|
|
کدخبر: ۱۷۹۰۰۱

محمود احمدی نژاد این روزها بیشتر از گذشته ارکان نظام جمهوری اسلامی را به بهانه های مختلف تحت فشار میگذارد.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ایران با علم به اینکه احتمال دارد حمید بقایی کاندید مورد حمایت خود همانند اسفندیار رحیم مشایی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ رد صلاحیت شود بارها بارها به بهانه های مختلف پیش از موعد تبلیغات انتخاباتی حمایت کرده است تا هم به دوقطبی شدن فضای جامعه کمک کند که تاکید مقام معظم رهبری بر آن بوده که اکیدا از آن جلوگیری شود و هم باعثبی اخلاقی انتخاباتی و تخلف انتخاباتی که پیش از موعد مقرر تبلیغات انجام می دهند. در تازه ترین اتفاق تیم بهار شاهد پیام نوروزی مشترک بقایی و احمدی نژاد بودیم. متن پیام نوروزیمحمود احمدی‌نژادبه شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

سلام بر توی ای بهار مردمان

سلام بر تو ای خرمی دوران

نوروز و حلول سال نو و بهار جدید را به محضر حقیقت بهار و نوروز و روح عالم، انسان کامل، حضرت امام زمان(عج)، تک تک مردم عزیز و بزرگ ایران زمین، رهبری معظم انقلاب، همه کسانی که نوروز را جشن می گیرند و همه ملت های جهان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

نوروز برآمده از عمق فطرت الهی، جشن انسان، جشن پاکی و مهرورزی و زنده شدن مکرر انسان در بستر تاریخ و رمز و راز آفرینش جهان و انسان است.

نوروز نوید تحقق همه آرزوهای تاریخی بشر و میل به کمال خلیفه اللهی است. نوروز بشارت شکوفایی حقیقت انسان و برپایی همه ارزش های الهی و انسانی در جامعه بشری در سایه رهبری و مدیریت انسان کامل است. هر نوروز یک گام به جلو است.

خوشبختانه با تصویب سازمان ملل متحد، نوروز یک جشن جهانی اعلام شده و با ثبت یونسکو در فهرست میراثمعنوی جهان قرار گرفته است.

امروز اندیشه ها و ارزش های نوروز به سرعت در حال گسترش در همه جهان است.

نوروز در هر سال با سالگرد یک واقعه مهم، یعنی ملی شدن نفت، همراه بوده است و امسال با تقارن ولادت یگانه عالم، مادر پاکی ها و دلیل خلقت جهان، حضرت زهرای اطهر(س) رنگ و بو و طراوت و الهام بخشی دیگری یافته است.

بار دیگر عید نوروز را به همگان و بویژه خانواده معظم شهیدان، جانبازان و آزادگان تبریک عرض می نمایم.

از خداوند منان؛ سلامتی، عزت، عدالت و آزادی برای همه بشریت در سایه ظهور یگانه منادی توحید و عشق، حضرت امام زمان(عج) و تحقق همه آرمان های بهاری را مسالت دارم.

سلام بر انسان، سلام بر آزادی، سلام بر عدالت، سلام بر بهار، سلام بر بهاریان.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

ارسال نظر