|
|
کدخبر: ۱۷۹۲۵۳

سید حسن رسولی(متولد ۱۳۳۷ در کاشمر) سیاستمدار ایرانی و از اعضای هیئت‌مدیرهٔ بنیاد امید ایرانیان و بنیاد باران است. او سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری بود.

بهگزارش گروه سیاسی امیدنیوزسید حسن رسولی(متولد ۱۳۳۷ در کاشمر) سیاستمدار ایرانی و از اعضای هیئت‌مدیرهٔ بنیاد امید ایرانیان و بنیاد باران است. او سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری بود.

شخصیتی آرام و محتاطی دارد که با قاطعیت صحبت می‌کند و مواضعش آرام و با طمأنینه و تداعی کننده خصوصیت عارف است؛ مدیرکل سیاسی و انتظامی استانداری زاهدان، فرماندار زاهدان، معاون سیاسی و اداری استانداری لرستان و همدان، عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی سازمان حمل و نقل و پایانه های کشور، استاندار لرستان و خراسان، معاون برنامه ریزی و پشتیبانی وزارت کشور، مشاور وزیر کشور، عضویت هیات مدیره شرکت راه آهن عضو هیات مدیره بنیاد باران و بنیاد امید ایرانیان از سوابق مدیرتی وی است.

سیدحسن رسولی که در دوران اصلاحات استاندار خراسان قبل از تقسیم بود ایده مجمع استانداران را در دوران مسئولیتش کلید زد. بعد از دوران مسئولیت بیشتر در بنیاد باران دیده شد و در انتخابات ۹۲ هم مشاور و سخنگوی ستادمحمد رضا عارفشد.

در زیر چندی از سوابق مدیریتی وی را مشاهده میکنیم:

. مدیرکل سیاسی و انتظامی استانداری زاهدان
. فرماندار زاهدان
. معاون سیاسی و اداری استانداری لرستان و همدان
. عضو هیئت مدیره و معاون بازرگانی سازمان حمل و نقل و پایانه‌های کشور
. استاندار لرستان و خراسان
. معاون برنامه‌ریزی و پشتیبانی وزارت کشور
. مشاور وزیر کشور
. عضویت هیئت مدیره شرکت راه آهن
. عضو هیئت مدیره بنیاد باران
. عضو هیئت مدیره بنیاد امید ایرانیان

ارسال نظر