|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۴۷

استقبال وصف ناپذیر زنجان از روحانی

دکتر حسن روحانی در زنجان از کار های خلاف قانون بعضی رقبا گفت: به روستاها می‌روند و با دروغ، مردم را مأیوس می‌کنند؛ #جمعیت _ اتوبوسی می‌آورند و در پادگانی به آن‌ها غذای چرب می‌دهند تا با آن‌ها عکس و فیلم فریبنده در میتینگ انتخاباتی بسازند… مگر رهبر انقلاب نفرمودند «مُر قانون و حق‌الناس»، پس اخلاق و قانون و حق‌الناس کجا رفت؟ / وز جمعه باید میان دو راه، یکی را انتخاب کنیم. یا به سمت قله برویم و پرچم ایران را به اهتزار درآوریم یا خدای ناکرده به سمت دره برویم و عزت خود را از دست بدهیم. کدام را انتخاب می‌کنید، #قله _ یا _ دره؟ / کارکنان، خبرنگاران و تولیدکنندگان #صداوسیما زحمتکش‌اند اما صداوسیما گرفتار یک باند سیاسی شده است اما مردم، آگاه و بهترین ناظر هستند. /

به گزارش امید نیوزحجت الاسلام دکترحسن روحانیکاندید دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که امروز به زنجان رفته بود. زنجان را مملو از هوادارانش دید. روحانی اینبار راجع به رقبایش بدن سانسر سخن گفت.

بخش های مهم سخنان دکتر روحانی در زیر می آید:

به روستاها می‌روند و با دروغ، مردم را مأیوس می‌کنند؛ #جمعیت _ اتوبوسی می‌آورند و در پادگانی به آن‌ها غذای چرب می‌دهند تا با آن‌ها عکس و فیلم فریبنده در میتینگ انتخاباتی بسازند… مگر رهبر انقلاب نفرمودند «مُر قانون و حق‌الناس»، پس اخلاق و قانون و حق‌الناس کجا رفت؟

شما هر روز دولت یازدهم را تخریب می‌کنید. آیا وضع بهداشت و درمان مردم بهتر نشده است و مردم زیر پوشش بیمه درمانی قرار نگرفته‌اند؟ به خاطر انتخابات حاضر شدید دین و اخلاق را بفروشید و #سیاه‌نمایی کنید و محرومان و فقرای جامعه را تحقیر کنید.
ما رأی را برای کشور و ملت و اسلام می‌خواهیم، شما ظاهرا دین و کشور و مردم را برای رأی می‌خواهید!کارکنان، خبرنگاران و تولیدکنندگان صداوسیما زحمتکش‌اند اما صداوسیما گرفتار یک باند سیاسی شده است اما مردم، آگاه و بهترین ناظر هستند.

ما پای صندوق‌های رأی می‌رویم تا به آن‌هایی که می‌خواهند قدرت در انحصار یگ گروه خاص باشد بگوییم که قدرت ایران متعلق به همه ملت ایران است. ما حصر قدرت، حصر ایران و تحریم را نمی‌پذیریم.

از من سوال می‌کنید چرا کلید، همه درب‌ها را باز نکرد؛ با رفتن به پای صندوق‌های آرا و با رأی بالایتان به روحانی، قدرت بازو خواهید داد برای تحقق خواسته‌هایتان.روز جمعه باید میان دو راه، یکی را انتخاب کنیم. یا به سمت قله برویم و پرچم ایران را به اهتزار درآوریم یا خدای ناکرده به سمت دره برویم و عزت خود را از دست بدهیم. کدام را انتخاب می‌کنید، قله یا دره؟

راه چاره برای رسیدن به قله، حضور پای صندوق‌های آرا است. از رأی اولی‌ها، رأی دومی‌ها، متولدین دهه هفتاد و همه مردم می‌خواهم که پای صندوق‌های رأی حضور یابند.اجتماع پرشور حامیان دولت تدبیر و امید در ورزشگاه انقلاب

زنجان، ٩۶ / ٢ / ٢۶.

ارسال نظر