|
|
کدخبر: ۱۸۰۵۶۶

شیراز _ نماینده خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دچار مشکلات و بحران های فراوان هستیم که نتیجه حرف زدن و صادق نبودن با مردم است و نباید مشکلات را به گردن مردم قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، احمد بیگدلی پیش از ظهر پنجشنبه در نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با مدیران فرهنگی و اجتماعی فارس افزود: با همگی بحران و ناکار آمدی در کشور مواجه شدیم که نتیجه روراست نبودن با مردم است.

وی یادآور شد: واقعیت ها را به مردم نمی گوییم و انتظار کمک از مردم داریم، مشکلات سیاست داخلی، خارجی، محیط زیست، مالی و.. به مردم نمی گوییم و با زبان به مردم حرف نمی زنیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: تفکرات حاکم بر کمیته امداد تفکرات امام(ره) نیست با روش کمیته امدادی کشور را اداره کردن به این وضعیت رسیدیم.

بیگدلی افزود: 230 هزار شهید دادیم که 150 هزار شهید مجرد بود و امروز آنها را با افراد تحت پوشش کمیته امداد مقایسه می کنیم.

نماینده خدابنده تصریح کرد: نوجوان،دانش آموز و دانشجو نحوه انتخاب همسر را در آینده فرانگرفتن و هر زمان که خواستیم دانش آموزان را راهنمایی کنیم هرکس به گونه ای اعتراض می کند در حالیکه فرزندان خود ما نیز به مدرسه و دانشگاه می روند.

وی تاکید کرد: سرشت نظام اداری ما سرطانی شده که یا باید انتظار مرگ بکشیم تا اصلاح شود که اگر چنین نشود مردم به گونه ای دیگر برخورد می کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: مقصر تمام این مشکلات خود مسئولین هستند و نباید این مشکلات را به گردن مردم بیندازیم.

ارسال نظر