|
|
کدخبر: ۱۸۱۰۵۰

پایگاه خبری آلمیره هلند اعلام کرده است: «مرد ایرانی که در سال 2015 در این شهر کشته شده به طور قریب به یقین مسئول بزرگترین حمله تروریستی تاریخ ایران بوده است. مردم شهر در شوک هستند که بیش از 30 سال یک تروریست در کنار آن‌ها زندگی می‌کرده و کسی اسم واقعی او را که محمدرضا کلاهی صمدی بوده، نمی‌دانسته. او مسئول بمب گذاری سال 1981 در حزب جمهوری اسلامی در تهران بود که 73 نفر کشته شدند. این مرد با نام علی معتمد در شهر زندگی می‌کرد و متخصص برق بود.»

منابع خبری هلند مرگ محمدرضا کلاهی عامل انفجار ساختمان حزب جمهوری را تایید کردند.

ایران به نقل از فردا نوشت: پایگاه خبری آلمیره هلند اعلام کرده است: «مرد ایرانی که در سال 2015 در این شهر کشته شده به طور قریب به یقین مسئول بزرگترین حمله تروریستی تاریخ ایران بوده است. مردم شهر در شوک هستند که بیش از 30 سال یک تروریست در کنار آن‌ها زندگی می‌کرده و کسی اسم واقعی او را که محمدرضا کلاهی صمدی بوده، نمی‌دانسته. او مسئول بمب گذاری سال 1981 در حزب جمهوری اسلامی در تهران بود که 73 نفر کشته شدند. این مرد با نام علی معتمد در شهر زندگی می‌کرد و متخصص برق بود.»

این پایگاه خبری همچنین آورده است: « او در دهه 80 وقتی وارد هلند شد، دولت هلند او را به عنوان یک پناهنده سیاسی پذیرفت و بلافاصله به او وسایل اولیه زندگی داد. هفته گذشته نیز اولین جلسه دادگاه دو متهم این پرونده برگزار شد. «آنوار ای بی» و «مورئام» از نظر دادگاه متهم به قتل محمدرضا کلاهی هستند.»

ارسال نظر