|
|
کدخبر: ۱۸۱۴۲۱

نماینده عضو فراکسیون امید و از نمایندگان حامی دولت بر لزوم تغییر تیم اقتصادی دولت و دولتمردانی مانند نوبخت، نهاوندیان و کرباسیان تأکید کرد.

به گزارشامیدنیوز ،

سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین با بیان اینکه متاسفانه تیم اقتصادی دولت یا برنامه ندارند، یا هماهنگ نیستند و یا توانایی اجرای برنامه را ندارند، افزود: این تیم باید تغییر کند.
وی با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس گفت: در این جلسه آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور درخصوص وضعیت اقتصادی کشور و گرانی‌ها صحبت کرد و برخی از نمایندگان هم نظرات خود را ارائه کردند.
وی افزود: متاسفانه دولت تاکنون از ابزارهای خود برای کنترل بازار استفاده نکرد و تیم اقتصادی دولت ضعیف هستند. منظور از تیم اقتصادی دولت افرادی چون محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سخنگوی دولت، نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، سیف رئیس کل بانک مرکزی و مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد هستند. این تیم یا برنامه ندارند، یا هماهنگ نیستند و یا توانایی اجرای برنامه دولت را ندارند. بنابراین ضرورت دارد این تیم تغییر یابد.
زرآبادی گفت: درست است که در بحث گرانی عواملی چون جو روانی تاثیرگذار است اما متاسفانه دولت هیچ کنترلی بر بازار ندارد.
وی تصریح کرد: اینکه دولت در حال حاضر چه برنامه‌ای برای کنترل بازار دارد، مشخص نیست و دولت باید برنامه خود را اجرا کند تا آثار آن مشخص شود.

ارسال نظر