|
|
کدخبر: ۱۸۱۷۷۶

آیت‌الله علم‌الهدی:

امام‌جمعه مشهد‌مقدس گفت: مشکلات کنونی کشور به قدری پیچیدگی ندارد که نتوان آن‌ها را حل کرد و اگر تحلیل درستی از وضعیت موجود وجود داشته باشد می‌توان مشکلات را رفع کرد.

به گزارش امیدنیوز تسنیم از گناباد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در شورای اداری این شهرستان که در سالن امام زاده سلطان محمد عابد برگزار شد اظهار داشت: مسئولان در برابر خون شهدا و مردم مسئولیت‌هایی دارند که باید برای آن‌ها پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: مشکلات کنونی کشور به قدری پیچیدگی ندارد که نتوان آنها را حل کرد و اگر تحلیل درستی از وضعیت موجود وجود داشته باشد می‌توان مشکلات را رفع کرد.

امام جمعه مشهد مقدس با تأکید بر اینکه به هیچ عنوان نباید در برابر وضع اقتصادی و کسانی که مسبب آن هستند سکوت کرد، افزود: باید با آن دسته از افرادی که با اخلال‌گری در حوزه‌های اقتصادی مانند دلار، سکه و سایر موار وضعیت معیشت مردم را نابه‌سامان کرده‌اند برخورد جهادی داشت و دست آنها را از دارایی‌ها و اقتصاد کشور کوتاه کرد.

در ادامه این جلسه محمد رحیم نوروزیان معاون استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: اگر از مسیری که در ابتدای انقلاب برای خود ترسیم کرده بودیم فاصله بگیریم پیروز نمی‌شویم.

وی با تأکید بر اینکه فراموش کردن هدف و تفرقه نظام اسلامی ما را تهدید می‌کند، خاطرنشان کرد: فرماندار گناباد مشخص شده و بعد از تشریفات اداری به زودی معرفی می‌شود.

ارسال نظر

پربیننده ترین