|
|
کدخبر: ۱۸۲۰۳۸

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیران و طرح سوال از رئیس جمهوری با منافع و مصالح کشور همخوانی ندارد و به مردم کمکی نمی کند.

محمد کاظمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در شرایط فعلی باید به فکر حل مشکلات مردم باشیم و با همدلی برای خروج از این شرایط برنامه ریزی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در شرایط خاصی که کشور به سر می برد و از هر طرف مورد هجوم دشمنان بویژه آمریکا هستیم، استیضاح ها را به صلاح کشور نمی دانم.
نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس دهم تاکید کرد: در این جنگ اقتصادی که علیه کشور ما به راه افتاده است، باید ابتکار عمل خودمان را برای رفع مشکلات اقتصادی مردم به کار ببندیم.
به گفته وی دولت و مجلس باید در کنار هم و همراه هم باشند و با وحدت و همدلی مشکلات کشور را حل کنند.
کاظمی ادامه داد: وزیران دولت همگی فرزندان این آب و خاک هستند و ادامه روند استیضاح ها و تزلزل در کابینه دولت را به مصلحت کشور نمی بینم.
وی با بیان اینکه بازتاب جهانی استیضاح های پی در پی به هیچ عنوان مطلوب نیست، بیان کرد: این استیضاح ها کمکی به مردم نمی کند، بلکه باید برای حل مشکلات مردم همراه هم باشیم.
عضو ارشد فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: جدای از استیضاح وزیران، معتقدم که تیم اقتصادی دولت باید ترمیم شود، اما این ترمیم هیچ ارتباطی با وزیر آموزش و پرورش ندارد.
کاظمی با اشاره به وحدت بی نظیر و مثال زدنی در زمان دفاع مقدس ابراز داشت: امروز که جنگ اقتصادی علیه ما آغاز شده است، گویی همدلی و وحدت را فراموش کرده ایم.
نماینده مردم ملایر در مجلس دهم تاکید کرد: به جای اینکه همه در کنار یکدیگر مشکلاتی که ناخواسته به وجود آمده را حل کنیم، دولت را مقصر می دانیم.
کاظمی گفت: البته برخی سیاست ها و برنامه ها به طور قطع اشتباه بوده و باید اصلاح شود و این امر جز با وحدت و همدلی محقق نمی شود.

ارسال نظر