|
|
کدخبر: ۱۸۲۸۲۵

دبیر هیات عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: امروز همه دانشجویان انقلابی و اکثریت مردم خواستار رسیدگی و هرچه سریع تر به عملکرد آخوندی هستند و محاکمه وی امروز به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است.

به گزارش امید نیوز ،حسین اخگرپور دبیر هیات عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به عملکرد آخوندی در سال‌های گذشته گفت: بخش اعظمی از مشکلات امروز در حوزه مسکن مانند افزایش قیمت مسکن و اجاره خانه‌ها به دلیل عملکرد عباس آخوندی در سال‌های گذشته ایجاد شده و امروز وقت آن است که دستگاه قضایی به دور از هرگونه ملاحضه آخوندی را روی صندلی دادگاه بنشاند و او را محاکمه کند.

دبیرکل سابق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان  افزود: جدای از وعده‌هایی که آخوندی درباره مسکن اجتماعی داد و محقق نشد و جدای اینکه با توقف طرح مسکن مهر مردم را از خانه ‌دار شدن محروم کرد وزیر سابق راه در حوزه مسکن کار دیگری نکرد و باید پاسخگوی عملکرد منفی‌اش باشد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: امروز همه دانشجویان انقلابی و اکثریت مردم خواستار رسیدگی و هرچه سریع تر به عملکرد آخوندی هستند و محاکمه وی امروز به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است.

 

ارسال نظر