|
|
کدخبر: ۱۸۳۲

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی با بیان اینکه این جبهه از رضایی خواسته است تا به دولت یازدهم کمک کند، گفت: اگر رئیس جمهور منتخب از رضایی برای همکاری دعوت کند او این دعوت را می‌پذیرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، حسین کنعانی مقدم عضو شورای عالی جبهه ایستادگی از ارسال برنامه و پیشنهاد جبهه متبوعش به حسن روحانی رئیس جمهور منتخب خبر داد و گفت: دوستان برنامه، پیشنهاد و شاخص‌هایی را تنظیم کرده‌اند که قرار است به زودی برای رئیس جمهور منتخب ارسال شود.

وی همچنین از ارسال نامه‌ای خود به رئیس جمهور منتخب خبر داد و افزود: بنده بعنوان دبیرکل حزب سبز و عضو شورای عالی جبهه ایستادگی، طی نامه‌ای به حسن روحانی به تشریح دیدگاه‌ها و توصیه‌های خود برای فعالیت هرچه بهتر دولت یازدهم پرداختم.

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی گفت: در این نامه به رئیس جمهور منتخب توصیه کردم که دولت فراجناحی تشکیل دهد و اشتباه دولت‌های گذشته مبنی بر تشکیل احزاب دولت ساخته را تکرار نکند، کشور به اندازه کافی حزب و تشکل سیاسی دارد و دولت می‌تواند از نظرات آنها استفاده کند و به همین جهت نباید دنبال حزب دولت ساخته برود.

کنعانی مقدم با بیان اینکه اولویت کشور حل مشکلات اقتصادی است، اظهارداشت: البته در نامه خود به روحانی آورده‌ام که موضوع اقتصاد نباید باعثشود تا دولت، فرهنگ اسلامی و ارزش‌ها را فراموش کند، همچنین از رئیس جمهور درخواست کردم که وقتی دولت را تحویل گرفت، وضعیت کنونی قوه مجریه و نحوه منابع ارزی، نرخ بیکاری ودرصد تورم و گرانی را برای مردم تشریح کند تا ملت بدانند روحانی در چه شرایطی دولت را تحویل گرفته است.

وی اضافه کرد: همچنین دو کتاب خود با عنوان چالش‌های دولت آینده و تاریخ سیاسی احزاب را به همراه این نامه پیوست کردم.

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی در ادامه در خصوص برنامه‌هایی که از سوی این جبهه برای رئیس جمهور منتخب تهیه شده است، افزود: بیشتر برنامه‌ها حول محور مسائل اقتصادی که به دیدگاه های محسن رضایی نزدیک است، می‌باشد. ضمن آنکه رضایی در دیداری که با اعضای شورای عالی جبهه داشت از آنها خواست به دولت آینده کمک کنند.

کنعانی مقدم با بیان اینکه در آن جلسه جبهه ایستادگی که با حضور محسن رضایی برگزار شد، اعضاء خواستند تا در صورت دعوت حسن روحانی از محسن رضایی وی در دولت حضور یابد، اظهارداشت: توصیه ما به رضایی آن بود که برای حل مشکلات اقتصادی و کمک به دولت درصورت دعوت در کابینه حضور یابد و به نظر می‌آید اگر رئیس جمهور منتخب از رضایی برای همکاری دعوت کند، او این دعوت را می‌پذیرد.

ارسال نظر