|
|
کدخبر: ۲۱۲۰

کارگردانی که میلیاردها تومان پول بیت‌المال را بالا کشید و سپس از اردوگاه فتنه سبز سر درآورد، می‌گوید به دیدار یک نوه و مادر بزرگ بهایی رفته و پای کودک بهایی را بوسیده است.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از کیهان، «محمد - ن» در فیس‌بوک خود می‌گوید پدربزرگ این کودک به خاطر جاسوسی اعدام شده و پدر و مادرش در زندان به سر می‌برند. وی این را هم گفته که با التماس از او پوزش خواستم و بر پاهای کوچکش بوسه زدم. از او خواستم که می‌تواند بر روی من شیعه آب ‌دهان بیندازد و به صورتم سیلی بزند.


محمد - ن در ادامه سعی کرده از یک سو وجهی عاطفی و تراژیک به موضوع بدهد و از طرف دیگر چنین القا کند که مسئله مسلمانان با بهائیت یک امر اعتقادی و مذهبی صرف است. این همان شگرد نخ‌‌نما و لو رفته‌ای است که سران گروهک استعمارساخته بهائیت و صهیونیست‌ها در تبلیغات خود به کار می‌گیرند.


بهائیت فرقه‌ای جعلی و حزبی استعمارساخته است که از سوی رژیم انگلیس پایه‌گذاری شد و مقر آن در شهر حیفا واقع در فلسطین اشغالی قرار دارد. سران این گروه، پیوند عمیقی با صهیونیسم جهانی و شبکه فراماسونری دارند. سران بهائیت در رژیم پهلوی از نخست‌وزیری و وزارت تا مدیریت‌ها و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی ایران را قبضه کردند و به غارت منابع ملی پرداختند. آنها پس از انقلاب نیز در حوزه‌های جاسوسی، اخلالگری اقتصادی از جمله در حوزه ارز، و نفوذ و خرابکاری در حوزه مطبوعات و سینما و هنر، و نهایتاً نقش‌آفرینی در تشنج‌آفرینی‌های سیاسی فعال بوده‌اند.

شماری از اعضای این گروهک در جریان فتنه‌انگیزی و اهانت به ساحت امام حسین(ع) روز عاشورای سال ۸۸ دستگیر شدند. با این وصف، آقای «ن» دنبال رد گم کنی است و همان طور که اخیراً محسن مخملباف(از سخنگویان فتنه سبز در خارج) ضمن ساختن فیلمی عاطفی و مظلوم‌نمایانه در خدمت بهائیان، برای آستان بوسی به تل‌آویو رفت، احتمالاً آقای «ن» نیز می‌خواهد تا چند وقت دیگر سر از حیفا و تل‌آویو در بیاورد و اکنون مشغول تدارک فاکتور است.


یادآوری این نکته نیز ضروری است که فرد یاد شده طی یکی دو سال گذشته می‌کوشد با ارتکاب انواع جرائم و اتخاذ مواضع تند و غیرقانونی و ایراد اتهام و اهانت به جمهوری اسلامی، به هر طریق که شده بازداشت شود!!

ارسال نظر