|
|
کدخبر: ۲۲۲

روابط عمومی مجلس با انتشار توضیحاتی اعلام کرد که بررسی استعلام کارشناسان تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در حال انجام طبق مهلت مقرر قانونی آن است.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، در توضیحات روابط عمومی مجلس آمده است:

" در پی انتشار مصاحبه عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با خبرگزاری فارس که خبر آن در سایر رسانه‌ها نیز منتشر گردید، مبنی بر اینکه حراست مجلس هنوز به استعلام کارشناسان تحقق و تفحص از دانشگاه آزاد پاسخ نداده است، به اطلاع می‌رساند: ‌ بر اساس روال قبلی در انجام مراحل استعلام کارشناسان تحقیق و تفحص به منظور تایید صلاحیت این افراد در یک فرآیند اداری نزدیک به ۴ ماه به طور می‌انجامید که در اقدامات جدید از سوی اداره کل توسعه منابع انسان زمان انجام مراحل اداری و انعقاد قرارداد و پشتیبانی مالی به حدود یک ماه تقلیل یافته و اداره کل منابع انسانی نیز در تاریخ ۹۲/۴ / ۸ یعنی به طور دقیق یک روز قبل از مصاحبه آقای سلیمی، اسامی ۳۰ نفر کارشناس هیات را جهت بررسی صلاحیت و اعلام نظر به مراکز حراست مجلس معرفی کرده است. پیرو این نامه مرکز حراست نیز دستور انجام سیر مراحل بررسی در اسرع وقت را در این خصوص لحاظ کرده است.

لذا همانطور که مشاهده می‌گردد هیچگونه تاخیر و یا کم کاری درخصوص شروع اقدامات هیات از سوی هیچ‌یک از بخشهای مجلس شورای اسلامی صورت نپذیرفته است. "

ارسال نظر