|
|
کدخبر: ۲۴۲۲

محمدنبی حبیبی:

احزاب منحله جز با مجوز قانونی حق فعالیت ندارند و هرگونه فعالیت آنها و تشکیل جلسه تحت عنوان حزب غیر قانونی است و باید از سوی دستگاه های نظارتی پیگیری شود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تهران پرس، محمدنبی حبیبی درباره احزاب منحله ای که قصد دارند زودهنگام وارد فعالیت های مجدد شوند، اظهار داشت: احزابی که مطابق قانون برای آنها حکم تعطیلی صادر شده است در صورت تمایل به فعالیت مجدد باید همان مسیر قانونی را طی کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه تأکید کرد: احزاب منحله جز با مجوز قانونی حق فعالیت ندارند و هرگونه فعالیت آنها و تشکیل جلسه تحت عنوان حزب غیر قانونی است و باید از سوی دستگاه های نظارتی پیگیری شود.

وی همچنین در ادامه با انتقاد از ادعاهای برخی از اعضای احزاب منحله که آزادی کروبی و موسوی را در دولت روحانی قطعی می خوانند، یادآور شد: قضیه حصر این دو نفر یک موضوع سیاسی و قضایی است که هر کسی نمی تواند درباره آن اظهار نظر کند.

حبیبی در پایان خاطرنشان کرد: بعضی از افراد نمی توانند با فشاری که به آقای روحانی می آورند، به اهداف خود مبنی بر آزادی موسوی و کروبی از حصر و یا ادامه فعالیت های حزب بدون طی روند قانونی دست پیدا کنند چرا که این قضایا تماما مربوط به قوه قضاییه است و ربطی به قوه مجریه ندارد.

ارسال نظر