|
|
کدخبر: ۲۷۰

سی و یک نفره شدن شورای اسلامی شهر تهران به تصمیم سازی بر اساس خرد جمعی و مشورت بیشتر و همچنین به وظیفه اصلی شورا که نظارت است کمک می‌کند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، مهدی چمران - رییس شورای اسلامی شهر تهران در اولین نشست آشنایی منتخبین دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران با شورا که عصر روز سه شنبه یازدهم تیرماه برگزار شد، ضمن تبریک و خوش آمدگویی به منتخبین جدید خاطرنشان کرد: مشابه این نشست را برای منتخبین دوره سوم نیز داشتیم و این موجب شد که اعضا دوره سوم با کار شورایی بیشتر آشنا شوند.

وی در ادامه افزود: به زودی دستورالعملی از سوی وزارت کشور در اختیار اعضاهای جدید شورا های شهر و روستا قرارمی گیرد. البته شورای اسلامی شهر تهران این آمادگی را دارد که اطلاعات مربوط به شورای شهر را در اختیار منتخبین دوره چهارم شورای تهران قرار دهد.

چمران در ادامه با اشاره به اختلاف نظر که در مباحثشورایی گاهی پیش می آید اشاره کرد و افزود: وجود آرامش، گریز و پرهیز از هرگونه تنش که تاثیرات منفی بر عملکرد شورا ها می گذارد از ضروریات شورا ها به خصوص شورای شهر تهران است چراکه تهران پیشانی جمهوری اسلامی است و عملکرد شورایش الگوی تمام شهر های کشور است.

ارسال نظر

پربیننده ترین