|
|
کدخبر: ۳۰۲۷۲

سبحانی نیا عنوان کرد

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از احتمال قطع شدن موبایل ها در جلسه رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دولت در یکشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، حجت الاسلام حسین سبحانی نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است در جلسه یکشنبه هفته آینده خانه ملت و در جلسه رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دولت یازدهم موبایل های نمایندگان قطع شود، اظهار داشت: هنوز در این زمینه تصمیم لازم اتخاذ نشده است اما اصل بر این است که در جلسات رای اعتماد بیشترین نظم حاکم باشد.

وی تصریح کرد: روز یکشنبه، به احتمال زیاد برای برقراری نظم، موبایل ها قطع شود.

سبحانی نیا با تاکید بر اینکه جلسه رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دولت که قرار است یکشنبه هفته آینده برگزار شود به حساسیت جلسات قبلی نیست، تصریح کرد: در این جلسات تاکید بر نظم است و ممکن است به همین دلیل راهروی پارلمان نیز برای خبرنگاران بسته باشد، البته در این خصوص نیز تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد که ناظرین مجلس در این زمینه تصمیم گیری خواهند کرد که به احتمال زیاد جلسه آنها شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

سبحانی نیا درباره جلسه رای اعتماد سه وزیر باقیمانده دولت یازدهم گفت: با توجه به اینکه رای اعتماد به سه وزیر در دستور کار است، اگر بررسی صلاحیت سه وزیر باقیمانده در جلسه ظهر به پایان برسد، جلسه مجلس خاتمه می یابد و در غیر این صورت در بعدازظهر هم جلسه خواهیم داشت.

ارسال نظر