|
|
کدخبر: ۳۱۲

معاون اول رییس‌جمهور:

معاون اول رییس‌جمهور اظهار کرد: با وجود همه موانع و مشکلات داخلی و خارجی در سال‌های اخیر هنوز اقدامات و دستاوردهای دولت دکتر احمدی‌نژاد با هیچ دولتی قابل مقایسه نیست.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، محمدرضا رحیمی عصر سه‌شنبه در مراسم بهره‌برداری از هشت هزار واحد مسکن مهر استان خوزستان و افتتاح بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی رامهرمز که در دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد، از علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی و همکاران وی به خاطر مدیریت و توسعه مسکن مهر قدردانی کرد و گفت: مسکن مهر یکی از بزرگترین خدمات این دولت در کشور است که به شکل یک نهضت در سراسر ایران راه‌اندازی شد و از برجسته‌ترین خدمات دکتر احمدی‌نژاد به حساب می‌آید.

معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به مشکلات موجود در اعطای وام برخی متقاضیان مسکن مهر استان خوزستان افزود: این موضوع را با جدیت پیگیری و تلاش خواهیم کرد مشکل این عزیزان ظرف روزهای آینده مرتفع شود. مشکل مسکن کارکنان زحمتکش نیروی انتظامی استان خوزستان نیز بررسی و با هماهنگی و کمک آقای استاندار در قالب مسکن مهر بزودی حل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به شادمانی یکی از متقاضیان مسکن مهر دزفول که به هنگام دریافت واحد مسکونی خود گفته بود «در تمام مدت عمرم اجاره‌نشین بودم و امروز در دولت دکتر احمدی‌نژاد از نعمت مسکن برخوردار می‌شوم»، تصریح کرد: این شعف و شادمانی که به هنگام واگذاری مسکن در چشمان مردم موج می‌زند بزرگترین پاداشی است که دولت به دنبال آن است، زیرا معتقد هستیم هیچ پاداشی بالاتر از خشنودی خداوند نیست و رضایت و خشنودی خداوند نیز در گرو خدمت و جلب رضایت مردم است.

رحیمی، احمدی‌نژاد را دارای روحیه مردم‌مداری و خدمت‌رسانی دانست و افزود: ایشان به مردم کشور عشق می‌ورزد و افرادی که مانند او در عشق‌ورزی و خدمت‌رسانی به مردم سر از پا نمی‌شناسند، بسیار نادر و کمیاب هستند.

معاون اول رییس‌جمهور در ادامه، مردم استان خوستان را مردمی شایسته و لایق خدمت‌رسانی توصیف کرد و گفت: دولت‌های بعدی نیز باید همانند دولت دکتر احمدی‌نژاد کار کنند تا پس از سالها بتوان بخشی از حق مردم خوزستان که سالها در خط مقدم دفاع از کشور بودند را ادا کنند.

وی با اشاره به آسیب‌ها و خسارات وارده به استان خوزستان در طول هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: این آسیب‌ها باید جبران شود و شایستگی و لیاقت مردم این خطه به گونه‌ای است که هرچه به آنها خدمت کنیم باز هم کم است و نمی‌تواند پاسخگویی ایثار، پایمردی و دلیری آنان باشد.

ارسال نظر