|
|
کدخبر: ۳۱۹۵

رییس دفتر رییس جمهوری می گوید: امروز فصل جدیدی در دولت آغاز شده و باید اثبات کنیم که این فصل تداوم همه قوت های نظام است.

به گزارشامیدبه نقل از ایرنا، «محمد نهاوندیان» در آیین تودیع «مهدی آشتیانی» و معرفی «ولی الله مبینی» به عنوان سرپرست مراسم و تشریفات دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه تداوم و تکامل در کنار هم می تواند باعثپیشرفت کشور شود، خاطر نشان کرد: در تمامی قوا از جمله قوه مجریه و نهاد ریاست جمهوری بنای دولت تدبیر و امید تقدیر از زحمات گذشتگان و مدیران و خدمات خالصانه آنهاست.
وی با تبریک آغاز هفته دولت اظهار امیدواری کرد که خداوند خدمات کارکنان عزیز که عمر خود را در خدمت ملت گذرانده اند به نظر عنایت قبول کند.
دکتر نهاوندیان، رییس جمهور را نماد اراده ملی توصیف کرد و گفت: رییس جمهور عهده دار اصلی پیشبرد کشور در مسیر اهداف بلند انقلاب و اجرای قانون اساسی بوده و ارتباط و پیوند آن با ملت اصلی ترین کاری است که باید مورد توجه قرار گیرد.


وی افزود: رییس جمهور به عنوان نماد ملت در مناسبات بین المللی نیز باید همه عزت، صلابت، متانت و ظرافت فرهنگ این ملت را در تماس با دیگران در عرصه بین المللی تجلی دهد که اجتماع این دو نکته در کنار هم بسیار مهم بوده و حکمت و نیاز به کاری هنرمندانه دارد.
دکتر نهاوندیان گفت: تشریفات ریاست جمهوری باید در راستای شرف ملت تجلی یابد و به روایت و تفسیر جمهوری اسلامی به پیوند با مردم، اخلاق و آداب اسلامی اهمیت دهد که تعریف این ظرافت ها کار حکیمانه و ظریفی است.


دکتر نهاوندیان با اشاره به اینکه بنای کار دولت یازدهم تداوم کار شایسته انجام شده تاکنون است، تصریح کرد: یکی از وجوه ممیزه کار دولت یازدهم ایجاد هماهنگی در نهاد ریاست جمهوری و دفتر رییس جمهور است تا اداره این خانواده با هماهنگی انجام شود و در این مسیر ناهماهنگی از هیچ کس پذیرفته نیست.
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش های مهدی آشتیانی در معاونت مراسم و تشریفات دفتر رییس جمهور برای آقای مبینی در سمت سرپرستی این معاونت آرزوی توفیق کرد.

ارسال نظر