|
|
کدخبر: ۳۳۲۵

رحیم احمدی روشن با بیان اینکه روحانی در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری قول داده بود که در برابر هر قدرتی از خون شهدا و برنامه‌های صلح‌آمیز هسته‌ای دفاع کند گفت: امیدواریم روحانی مانع نفوذ تفکر سازش به دولت تدبیر و امید شود.

به گزارشامیدبه نقل از تابناک، رحیم احمدی روشن پدر شهید مصطفی احمدی روشن در گفت‌وگو با فارس در خصوص سرمقاله یک روزنامه اصلاح‌طلب درباره امتیاز یک طرفه هسته‌ای به غرب اظهار داشت: روحانی در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری قول داده بود که در برابر هر قدرتی از خون شهدا و برنامه‌های صلح‌آمیز هسته‌ای دفاع کند و حالا وقت آن است که ثابت کند در واقعیت مرد عمل است؛ وی باید به قول خود عمل کرده و به مواضع این چنینی که از سوی برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود واکنش نشان دهد.

وی با اشاره به شهادت تعدادی از دانشمندان هسته‌ای کشورمان طی سال‌های اخیر خاطرنشان کرد: اگر قرار بود در برابر استکبار جهانی کوتاه بیاییم دیگر نیازی نبود در راه رسیدن به هدف شهید بدهیم.

پدر شهید مصطفی احمدی روشن در پایان گفت: ‌ امیدواریم که روحانی با خردمندی اجازه ندهد تفکر سازش با غرب که پیش از این در جریان اصلاح‌طلبی وجود داشت، در دولت تدبیر و امید نفوذ کند.

ارسال نظر