|
|
کدخبر: ۳۳۹۹

در جلسه روز گذشته اصلاح‌طلبان شورای شهر با سید محمد خاتمی، محسن هاشمی و محسن مهرعلیزاده گزینه‌های نهایی اصلاح‌طلبان برای شهرداری معرفی شدند.

به گزارشامید، یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس درباره جلسه اعضای اصلاح‌طلب دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران با سید محمد خاتمی، اظهارداشت: اصلاح‌طلبان شورای چهارم براساس جلسه‌ای که روز گذشته با سید محمد خاتمی داشتند دو گزینه محسن هاشمی و محسن مهرعلیزاده را برای تصدی شهرداری تهران به شورای ۳۱ نفره معرفی کردند.

وی ادامه داد: در جلسه‌ای که با اعضای شورا داشتند، وی به اتحاد و انسجام اعضای شورا و جلوگیری از سیاسی شدن شورا و شهرداری تاکید داشته و گفته است باید شورا و شهرداری با هماهنگی، همدلی، اتحاد و انسجام کامل در جهت کار بیشتر، عمران و آبادانی شهر تهران و رفاه شهروندان تهرانی گام‌های اساسی بردارند.

این مقام مسئول بیان داشت: خاتمی به اعضای شورای اصلاح‌طلب توصیه کرد به منظور تحقق شورا و شهرداری تهران و شهروندان، این دو گزینه را برای تصدی مدیریت شهرداری به شورا معرفی می‌کنیم تا اعضای ۳۱ نفره شورا بتوانند در یک فضای همدلی، صمیمی و انسجام کامل گزینه اصلح را با اتفاق نظر انتخاب کنند.

ارسال نظر