|
|
کدخبر: ۳۹۰

معاملات قراردادهای آتی سکه طلا امروز با نوسان حداکثر ۱۵ هزار تومانی آغاز شد و در این میان سررسید تیرماه، یک میلیون و ۱۳۰ هزار تومان دادوستد می‌شود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از فارس، امروز در بازار نقدی تهران هر قطعه سکه طرح امامی یک میلیون و ۱۳۵ هزار تومان خرید و فروش می‌شود و همچنین هر دلار آمریکا در بازار غیر رسمی ۳۳۶۰ تومان قیمت‌گذاری شده است.

براساس این گزارش بسیاری از معامله‌گران و تحلیل‌گران بازار معتقدند نقدینگی بسیار بالایی از بازار سکه و ارز خارج شده و وارد سبد سرمایه‌گذاری‌های بازارهای موازی و همچنین بورس اوراق بهادار شده است.

به گزارش فارس، امروز معاملات آتی سکه طلا در تمام سررسید‌ها با کاهش قیمت مواجه شده، بطوریکه سررسید تیرماه بعنوان نزدیکترین موعد تحویل سکه برای معامله‌گران تا لحظه تنظیم این گزارش یک میلیون و ۱۳۰ هزار تومان و با ۱۲ هزار تومان کاهش، خرید و فروش می‌شود.

براساس این گزارش، قراردادهای آتی سکه طلا تحویل مردادماه و شهریورماه به ترتیب با قیمت‌های یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و با ۱۳ هزار تومان کاهش و یک میلیون ۱۸۰ هزار تومان با ۱۵ هزار تومان افت قیمت خرید و فروش می‌شود.

به گفته معامله‌گران بازار آتی سکه، قراردادهای آتی با نوسان جزئی بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومانی دنبال می‌شود و امروز نیز تمام سررسیدها به تاثیر از قیمت‌های بازار نقدی با افت قیمت مواجه شدند.

ارسال نظر