|
|
کدخبر: ۳۹۳۸

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: یکبار دیگر عقلانیت روحانیت شیعه در چهره رئیس‌جمهور اسلامی ایران در سازمان ملل متحد درخشید.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا، در پی درخشش رئیس‌جمهور کشورمان در سخنرانی خود در سازمان ملل متحد، سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح طی سخنانی اظهار کرد: یکبار دیگر عقلانیت روحانیت شیعه در چهره رئیس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد درخشید و در چارچوب و در کلام نغز رهبر انقلاب، عزت، حکمت و مصلحت را در جهان به کرسی نشاند.

وی همچنین گفت: آقای رئیس‌جمهور، مواضع صریح و انقلابی و حق‌طلبانه و مستحکم ملت ایران را به جهانیان نشان داد.

فیروزآبادی تصریح کرد: سخنان مقام محترم ریاست جمهوری یک پیام داخلی هم داشت، آنجا که گفت " مخالف را نه تنها باید تحمل کرد که باید با او کار کرد ".

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید بر اینکه " آقای روحانی با این حکمت سیاسی شعارهای اصلاح‌طلبان را پشت سر گذاشت و راهی نو برای همبستگی، نشاط و مشارکت ملی گشود "، گفت: خدا را به این نعمت شکرگزاریم و برای نماینده ملت ایران آرزوی موفقیت در این سفر طلب می‌کنیم.

عضو شورای عالی امنیت ملی افزود: میدان سیاست جهانی امروز با یک سیاستمدار ولایی و حکیم از علمای دین، اسلام ناب را می‌آزماید و جهان ناظر این صحنه است.

فیروزآبادی در پایان خاطرنشان کرد: نخبگان جهان راه برون‌رفت از مشکلات را در الگوهای ایرانی - اسلامی می‌جویند و این برای ما یک افتخار ملی است.

ارسال نظر