|
|
کدخبر: ۵۴۳۳۸

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تیم‌مذاکره کننده ایران از پشتوانه حمایت مقام معظم رهبری و مردم برخوردار است، گفت: اصل‌غنی‌سازی در خاک ایران جزء خطوط قرمز ایران در ژنو است.

به گزارشامیدبه نقل از فارس، سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان بسیج دربارهمذاکرات هسته‌‌ای، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن اعلام حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای، تاکید کردند که همه باید خطوط قرمز را همان حقوق ملت است را در نظر بگیرند.

وی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده هسته‌ای از پشتوانه حمایت مقام معظم رهبری و مردم برخوردار است، اظهار داشت: ملت ایران از تیم‌مذاکره کننده حمایت می‌کنند و انتظار دارند همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند تیم مذاکره کننده خطوط‌ قرمز را رعایت کند.

نقوی با بیان اینکه حقوق هسته‌ای ملت ایران خطوط قرمز محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: اصل غنی‌سازی در خاک ایران از خطوط قرمزی است که باید تیم مذاکره کننده ایران در ژنو به طور کامل از آن حراست کند؛ همانگونه که دیپلمات‌های کشورمان تاکید کرده‌اند آنان اصل غنی‌سازی را خطوط قرمز می‌دانند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه۱ + ۵ باید به حقوق هسته‌ای ملت ایران احترام بگذارد، گفت: توصیه ما به کشورهای غربی این است که مستقل باشند و تحت‌ فشار صهیونیست‌ها تصمیم‌ نگیرند.

ارسال نظر