|
|
کدخبر: ۶۲

مجتبی شاکری:

سخنگوی جبهه حماسه‌سازان با اشاره به توصیه‌های روز گذشته رهبر انقلاب به کاندیداها گفت: بعضی از کاندیداها سطح تحلیلی نازلی دارند و دچار توهم هستند و فکر می‌کنند به‌عنوان یک منجی برای آباد کردن خرابه‌ای به میدان آمدند.

مجتبی شاکری سخنگوی جبهه حماسه‌سازان با اشاره به توصیه‌های روز گذشته رهبر انقلاب به کاندیداها اظهار داشت: کشور ایران تا به حال انتخابات فراوانی برگزار کرده‌است و انتخاباتی مانند خبرگان قانون اساسی، انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شورای شهر را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی با بیان اینکه در ایام انتخابات هیجانی عموما برای نامزدها ایجاد می‌شود، گفت: نامزدهای انتخاباتی برای اینکه آرای مردم را کسب کنند، عمدتا سعی می‌کنند وضعیت را نامطلوب جلوه دهند تا خودشان، مطلوب جلوه کنند و به همین دلیل از دایره انصاف خارج می‌شوند، این روال تقریبا در انتخابات مرسوم و معمول است که البته خلاف اخلاق محسوب می‌شود.

سخنگوی جبهه حماسه‌سازان تاکید کرد: کاندیداها نباید در تبلیغاتشان دچار بی‌انصافی و هیجان‌های کاذب شوند، زیرا این مسئله باعثدادن وعده‌های ناممکن به مردم می‌شود این مساله از جمله نکاتی است که هم مردم باید نسبت به آن توجه کنند و هم نامزدها باید در این زمینه مراقبت کنند.

شاکری با تاکید بر اینکه ما وارث۳۵ سال انقلاب اسلامی هستیم، گفت: طی این ۳۵ سال تلاش‌های بسیاری از سوی مردم و دولت‌ها برای پیشرفت کشور وجود داشته است، آمارها نشان می‌دهد ایران در بسیاری از شاخص‌ها پیشرفت داشته است و ما توانسته‌ایم در دنیا بدرخشیم.

سخنگوی سیاسی جبهه حماسه‌سازان تصریح کرد: به نظر می‌رسد بعضی از کاندیداها سطح تحلیل نازلی دارند و دچار توهم هستند. این افراد فکر می‌کنند به عنوان یک منجی برای آباد کردن خرابه‌ای به میدان آمدند و یا می‌خواهند به عنوان یک نجات‌غریق غرق شده‌ای را نجات دهند.

شاکری در پایان اضافه کرد: اینها توهم‌هایی است که در ذهن برخی از کاندیداها وجود دراد و باید این نوع تفکرها را از خود دور کنند.

ارسال نظر