|
|
کدخبر: ۸۴۸۴۳

حجت الاسلام صالحی منش استاندار قم در آستانه حماسه ۹ دی با مقام معظم رهبری در تهران دیدار کرد.

به گزارشامیدبه نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش استاندار قم با اشاره به دیدار خود با حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای گفت: در این دیدارکه دو روز قبل در تهران انجام شد، مقام معظم رهبری مسئولیت استانداری آن هم در قم را ویژه و خطیر عنوان کردند و فرمودند: فرصت خدمت به مردم شریف قم و مراجع عظام را قدر بدانید.

وی در ادامه افزود:مقام معظم رهبریضمن ابلاغ سلام به مراجع عظام تقلید و مردم بزرگوار قم و مسئولین استان، اظهار امیدواری کردند: همه در تحقق آرمان‌های انقلاب موفق باشند.

استاندار قم، تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اتحاد و همدلی را مورد توجه قرار داد و گفت: حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در این دیدار، خاطرنشان کردند: مسئولان استانی باید با اتحاد و همدلی در خدمت به مردم، کوشا و استان قم را از هر جهت نمونه کنند.

حجت الاسلام صالحی منش افزود: مقام معظم رهبری در پایان تاکید کردند که اجازه ندهید سوء استفاده کنندگان و فتنه گران به استانداری نزدیک شوند.

وی افزود: بمنظور ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به مراجع عظام تقلید، همچنین پیامرئیس محترم جمهوردر آینده به دیدار مراجع بزرگوار خواهد رفت.

ارسال نظر