|
|
کدخبر: ۱۸۰۵۱۱

رای الیوم:

تهران - ایرنا - تهیه‌کننده ویژه برنامه تلویزیونی جشنواره جهانی فیلم فجر،گفت: تلاش های زیادی برای برگزاری با کیفیت جشنواره انجام شده است و نتیجه گیری و ارزیابی نهایی از عملکرد جشنواره را می توان روز آخر از زبان خبرنگاران و شرکت کنندگان خارجی شنید.

محمد حمیدی‌مقدم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا، درباره اهمیت برنامه های تولید شده در تلویزوین درباره جشنواره جهانی فیلم فجر، اظهار داشت: جشنواره فجر طیف گسترده ای از مخاطبان را به همراه دارد و به طور طبیعی باید جای خود را میان تمام مخاطبان باز کند باتوجه به این نیاز و طبق تجربه های گذشته، شبکه های تلویزیونی با بار فرهنگی و محتوایی، بحث آکادمیک را دارد و بعد از مدت ها هنوز هم جایگاه خود را به خوبی حفظ کرده است.
وی ادامه داد: با توجه به درایت مدیریت جدید شبکه چهار سیما، زمان مناسبی در اختیار این ویژه برنامه قرار گرفت. این برنامه ی محتوا محور با حضور نادر طالب زاده و با توجه به تمرکز اصلی جشنواره که دعوت از میهمانان طراز اول جهانی است به مباحث تخصصی می پردازد.
این تهیه کننده با اشاره به اینکه در قسمت اول این برنامه میزبان دبیر جشنواره بودیم که جشنواره آنالیز و اهداف برنامه مشخص شد، افزود: هر شب در این برنامه از میهمانان خارجی حاضر در جشنواره دعوت می شود تا به سینمای کشورشان بپردازند به طور مثال فرانکو نرو ایتالیایی به این برنامه دعوت شد که با استقبال خوبی هم روبرو شدیم.
حمیدی مقدم به عملکرد بخش ارتباطات جشنواره در دعوت خبرنگاران خارجی اشاره کرد و گفت: حضور خبرنگاران خارجی در این دوره از جشنواره بسیار چشمگیر است بخش ارتباطات جشنواره تلاش داشته و توانسته طیف متنوعی از خبرنگاران را دعوت کند و در واقع اینها هستند که می توانند جریان فرهنگی و امنیت کشور را به جهان انتقال دهند.
به گزارش ایرنا، ویژه برنامه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به کارگردانی و اجرای فرهاد شمسیان هر شب ساعت 19:30 از شبکه سه سیما به رویدادهای جشنواره می پردازد.
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از پنجشنبه (30 فروردین ماه) آغاز شده و تا 7 اردیبهشت در تهران ادامه دارد.
فراهنگ**9246** 1701

ارسال نظر