|
|
کدخبر: ۱۸۱۳۲۳

نخستین تور عکاسی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی روز پنجشنبه در شهرک های صنعتی قزوین برگزار شد.

به گزارش امیدنیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی قزوین، نخستین تور صنعتی هنرمندان عکاس با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی و کالای ایرانی و با هدف شناساندن شهرکهای صنعتی استان به سرمایه گذاران داخلی و خارجی با حضور 25 نفر از عکاسان حرفه ای در شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین در حاشیه این تور گفت : نگرش و دیدگاه عموم مردم برای خرید کالای ایرانی با رویکرد توسعه، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار، شناخت از کالای ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب متضمن فرهنگ سازی و آگاهی بخشی برای عموم مردم است.
حمیدرضا خانپور، ترویج فرهنگ حمایت از تولید ملی و ترغیب و تشویق عموم مردم به خرید از این کالاها را با تصویر سازی و معرفی شفاف از مهمترین اهداف این تور صنعتی دانست .
اردوی یکروز عکاسی از واحدهای تولیدی با موضوع حمایت از کالای ایرانی با حضور جمعی از عکاسان برجسته استان قزوین با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی و حوزه هنری استان قزوین برگزار شد.
60 هنرمند عکاس در این تور از فعالیت و تلاش کارکنان، کارگران، مهندسان و متخصصان واحد های تولیدی مستقردر شهرک ها و نواحی صنعتی استان عکاسی کردند.
30 عکس شاخص این تورها در مرداد ماه امسال به مناسبت روز صنایع کوچک در یک نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته خواهند شد.
3013

ارسال نظر