|
|
کدخبر: ۱۸۱۷۲۲

اپل در سه ماهه دوم سال جاری میلادی و در رقابت با تولیدکنندگان ساعت‌های هوشمند، عملکرد ضعیف‌تری را از خود به نمایش گذاشته است.

به گزارش امیدنیوز ، به نقل از وب سایت phonearena، موسسه تحقیقاتی کانالیز به تازگی گزارشی از آمار فروش ساعت‌های هوشمند در سه ماهه دوم سال جاری 2018 میلادی ارائه داده است که نشان می‌دهد عملکرد ساعت‌های هوشمند اپل از رقبایش ضعیف‌تر بوده است.

طبق این آمار، اپل توانسته است در سه ماهه دوم سال جاری، ۳.۵ میلیون دستگاه ساعت هوشمند اپل واچ را در سراسر جهان به فروش برساند.

بر اساس نمودار زیر می‌توان به وضوح دریافت علی رغم فروش نستا خوب و بالای گجت‌های هوشمند و پوشیدنی اپل در سال‌های قبل، این شرکت نتوانسته است سهم چندانی را از بازار ساعت‌های هوشمند به دست آورد.

اپل در فروش ساعت‌های هوشمند کم آورد!

این تحقیقات همچنین نشان می‌دهد که کاربران جهانی در سه ماهه دوم سال 2018 میلادی حدود 10 میلیون ساعت هوشمند خریداری و تهیه کرده‌اند که در این میان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، سهم اپل از 43 درصد به 34 درصد رسیده است.

از دیگر رقبای معروف و محبوب اپل واچ، می‌توان به ساعت‌های هوشمند سامسونگ Gear S 3 و هوآوی واچ 2 اشاره کرد. با اینکه این دو محصول توانایی پشتیبانی از هر دو سیستم اندروید و iOS را دارند، اپل واچ تاکنون هیچ علاقه‌ای به کار کردن با سیستم عامل اندروید از خود نشان نداده است .

آمار منتشره همچنین نشان می‌دهد که کاربران در کشورهای ایالات متحده آمریکا، استرالیا و ژاپن بیشترین استقبال را از ساعت‌های هوشمند اپل (اپل واچ) کرده‌اند.

ارسال نظر