|
|
کدخبر: ۱۸۰۳۳۱

کرج - رئیس حوزه هنری استان البرز گفت: این حوزه هنری از فیلم‌های قوی کوتاه 100 ثانیه‌ای با محوریت 40 سالگی انقلاب حمایت ویژه می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، اسماعیل آجرلو صبح پنجشنبه در نشست تخصصی فیلم‌سازان البرز که در سالن همایش حوزه هنری این استان برگزار شد، بابیان اینکه امسال تأکید ویژه‌ای بر موضوع فیلم‌سازی و فیلم کوتاه خواهیم داشت، اظهار کرد: تا حد امکان از این فیلم‌سازان حمایت می‌کنیم.

رئیس حوزه هنری استان البرز در ادامه بابیان اینکه حوزه هنری استان البرز به چند موضوع ویژه برای فیلم‌سازی در سال جاری می‌پردازد، عنوان کرد: ازجمله این موضوعات چهل‌سالگی انقلاب، حمایت از کالای ایرانی، دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی و غیره است که فیلم‌سازان می‌توانند در بخش‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به آن‌ها بپردازند و اقدام به تولید فیلم کوتاه کنند.

وی بابیان اینکه حوزه هنری استان البرز امکانات بیشتری برای حمایت از فیلم‌های کوتاه دارد، خاطرنشان کرد: حوزه هنری البرز از فیلم‌های کوتاه قوی 100 ثانیه‌ای با موضوع 40 سالگی انقلاب حمایت ویژه می‌کند.

آجرلو بابیان اینکه تولید فیلم‌های تلویزیونی برای نمایش در شبکه استانی البرز و دیگر شبکه‌های تلویزیونی در دستور کار حوزه هنری استان البرز قرار دارد، تأکید کرد: حوزه هنری البرز از فیلم‌نامه‌های قوی با موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی، هنری، اخلاقی، سیاسی، و غیره برای تولید و نمایش در تلویزیون حمایت می‌کند.

وی بابیان اینکه حوزه هنری استان البرز می‌تواند برای تولید فیلم‌نامه‌هایی که موضوعات قوی داشته باشند، سرمایه‌گذاری کند، تصریح کرد: حتی می‌توان برای نمایش فیلم‌های قوی تولیدشده یک سانس سینما را در نظر گرفت.

رئیس حوزه هنری استان البرز همچنین گفت: حوزه هنری البرز از مستندسازانی که اقدام به ساخت مستند با موضوعات بومی استان البرز می‌کنند، حمایت می‌کند.

وی با تأکید بااینکه مطرح‌شدن تولیدات فیلم‌سازان البرزی در سطح استان و کشور از مهم‌ترین اهداف حوزه هنری این استان است، بیان کرد: امید داریم طی سال جاری شاهد تولید فیلم‌های کوتاه و مستندهای مطلوبی در استان البرز باشیم.

ارسال نظر