|
|
کدخبر: ۱۰۷۶۳۵

مژده لواسانی مجری شبکه دوم تلویزیون در یک اقدام جالب توجه در برابر دختر سرمربی تیم محبوبش قرار گرفته و با او به گپ و گفت پرداخته است.

به گزارشامیدبه نقل از عرش نیوز، لواسانی در این گفتگو درباره ارتباط امیر قلعه نویی با اعضای خانواده اش و به خصوص دخترش خاتون سوالاتی مطرح کرده است و از جمله درباره نظرات قلعه نویی پیرامون پوشش ظاهری دخترش پرسیده است. خاتونقلعه نوییدر این باره می گوید: «در ۹۹ درصد موارد به عقیده پدرم احترام می گذارم. مثلا روی پوشیدن یک مانتو بابا می گوید خاتون این مانتو را عوض کن، مناسب نیست. من هم احترام می گذارم. بابا به خاطر شهرتی که دارد زیر ذره بین است. مخصوصا وقتی که خانوادگی بیرون می رویم من احترام می گذارم.

مژده لواسانی مجری نکته سنج تلویزیون در بخشی از گفتگویش هم درباره حساسیتژنرال آبی هادرباره وضعیت درسی دو فرزندش خاتون و محمدهوتن پرسیده است. خاتون در این باره هم می گوید: بابا خیلی روی درس خواندن ما حساس است. البته هوتن برادرم که خیلی وقت است راهش را جدا کرده و تمرکزش را گذاشته روی فوتبال…ولی وای به حال من. بابا خیلی بحثتحصیلی مرا دنبال می کند. معمولا روزهای اول هر ترم می پرسد که چه روزهایی کلاس دارم. مثلا یک روزهایی شده که نمیخواهم بروم دانشگاه بابا صبح می خواهد از خانه بیرون برود سوال می کند تو که دوشنبه صبح کلاس داشتی پس چرا نمیری؟!

ارسال نظر