|
|
کدخبر: ۱۰۹۶۲۴

اگر اولیویرا اخراج نمی‌شد این‌قدر محبوب نبود

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: شاید دلیل محبوبیت تونی به این دلیل باشد که او دو هفته مانده به لیگ سال گذشته ار کار اخراج شد

به گزارشامیدبه نقل از فارس، محمد نصرتی، در خصوص شرایط این روزهای تراکتور و شایعه حضور تونی اولیویرا در این تیم گفت: وضعیت تیم ما خوب است اما خیلی خوب نیست. در خصوص تونی اولیویرا هم من مثل شما در جریان اخبار قرار دارم و شنیده‌ام که می‌گویند قرار است به تبریز بیاید. تونی در تبریز میان تماشاگران محبوبیت خوبی دارد و فکر می‌کنم با حضور ایشان تعدادتماشاگراندر استادیوم بیشتر خواهد شد.

مدافع تیم فوتبالتراکتورسازیتبریز در مورد اینکه حضور اولیویرا در چند هفته پایانی لیگ چه تاثیری برای این تیم می‌تواند داشته باشد، اظهار داشت: من فکر می‌کنم اسکلت اصلی تیم از سال گذشته حفظ شد و او از فوتبال ایران و تیم تراکتورسازی شناخت خوبی دارد. ما سال گذشته تمرینات خوبی داشتیم و از نظر فنی در شرایط ایده‌الی قرار داشت. تونی از نظر فنی مربی قابلی است اما اگر قرار است به تراکتورسازی بیاید هدف حضور او را من نباید پاسخ دهم و باید از هیأت مدیره باشگاه این موضوع را بپرسید.

وی ادامه داد: البته نباید فقط به این موضوع فکر کنیم که ما ۶ بازی در لیگ داریم چرا که ۶ بازی در آسیا هم پیش روی ماست و اگر خدا بخواهد دو بازی هم در جام حذفی داریم و اگر تونی به تیم بیاید این می‌تواند برای ما حائز اهمیت باشد. درست است که شانس قهرمانی ما در لیگ برتر کمرنگ شده اما کسب سهمیه برای تراکتورسازی مهم است. حضور تونی خواسته هواداران ماست و دیدید که زمانی که مجید جلالی سرمربی ما بود چقدر علیه او شعار دادند. شاید دلیل محبوبیت تونی به این دلیل باشد که او دو هفته مانده به لیگ سال گذشته ار کار اخراج شد و اگر او اینگونه اخراج نمی‌شد اینگونه محبوب نبود.

نصرتی افزود: سال گذشته تیم ما از نظر کیفیت بهترین فوتبال را ارائه می‌کرد و این موضوعی است که خیلی از اهالی فوتبال مثل قلعه‌نویی به آن اذعان داشتند. ما فوتبال خوبی در لیگ ایران انجام می‌دادیم اما نمی‌شود گفت که مثل تیم‌های اروپایی چشم‌نواز بازی می‌کردیم. با این حال فوتبال تراکتورسازی در سال گذشته به خود من می‌چسبید.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره دیدار این هفته تیمش مقابل داماش گیلان گفت: داماش چند هفته‌ای است که خوب نتیجه نمی‌گیرد و تغییر مربی هم داده است. این تیم مثل ما به بحران خورده اما خوشبختانه ما وضعیت بهتری نسبت به این تیم داریم. حضور داماش بین تیم‌های کاندیدای سقوط کار ما را سخت‌تر می‌کند اما امیدوارم روزی بازی خوب باشیم و بازی را ببریم و در جدول شرایط بهتری کسب کنیم. البته ما روز سه‌شنبه با فولاد یک بازی حساس در جام حذفی داریم که این می‌تواند انگیزه مردم تبریز برای حضور در استادیوم یادگار امام را بیشتر کند.

نصرتی با بیان اینکه جام حذفی برای تراکتورسازی از اولویت بیشتری برخوردار است، تصریح کرد: صد در صد جام حذفی برای ما مهمتر از لیگ برتر است چرا که نتیجه‌گرفتن در لیگ کار بسیار سختی است و شاید جبران کردن یک امتیاز مشکل باشد اما در جام حذفی شرایط بهتر است. ما باید در بازی مقابل فولاد از میزبانی‌مان استفاده کنیم و امیدوارم تماشاگران به استادیوم بیایند تا بتوانیم یک پای فینال جام حذفی باشیم.

وی در پایان گفت: من فکر می‌کنم اگر تا قبل از بازی با فولاد در جام حذفی اولیریرا به تراکتورسازی بیاید استادیوم روز سه‌شنبه پر می‌شود زیرا اینجا همه تونی رامی‌خواهند.

ارسال نظر