|
|
کدخبر: ۱۱۳۳۰۱

خبرگزاری آلمان در گزارشی به موضوع لغو اردوی تیم ملی ایران در آفریقای جنوبی پرداخت.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا،تیم ملی ایراندر راه آماده‌سازی خود درجام جهانی۲۰۱۴ ناکام بوده و نتوانسته است بازی دوستانه‌ای ترتیب دهد. همچنین پس از لغو اردوی تیم ملی ایران در پرتغال به دلیل نبود منابع مالی، اردوی تیم ملی ایران در آفریقای جنوبی نیز لغو شد تا این تیم ملی ایران نتواند برای برپایی اردو و برگزاری بازی دوستانه به این کشور آفریقایی سفر کند.

خبرگزاری آلمان در گزارشی درباره لغو اردوی تیم ملی ایران در آفریقای جنوبی نوشت: فدراسیون فوتبال ایران اردوی آماده‌سازی در آفریقای جنوبی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به دلیل مشکلات مالی لغو کرد. همچنین احتمال لغو دیگر اردوی تیم ملی ایران در اتریش هم وجود دارد.

به نوشته خبرگزاری آلمان، فدراسیون فوتبال ایران به دلیل مشکلات مالی نتوانست بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های بزرگ را برای تیم ملی این کشور تدارک ببیند و تا به امروز فقط بازی با این گینه نهایی شده است. به همین خاطر کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران اعلام کرده که صبر او تمام شده است. همچنین مشکل دیگر کی‌روش، معضلات مالی در باشگاه‌های ایرانی است. باشگاه‌ها نتوانسته‌اند به تعهدات مالی‌شان عمل کنند و بسیاری از ملی پوشان ایران به لیگ قطر رفتند تا پول بهتری بگیرند. هر چند کی‌روش نسبت به این مساله ابراز ناراحتی کرده است.

همچنین در روزهای گذشته چندین روزنامه معروف آرژانتینی نیز به بازتاب لغو اردوی تیم ملی ایران در آفریقای جنوبی پرداختند.

تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با تیم‌های ملی آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین همگروه است.

ارسال نظر