|
|
کدخبر: ۱۱۷۸۶۹

علی دایی بسکتبالیست شد

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای دومین بار حاضر به تمرین نشدند که این بار حواشی‌ای هم در پی داشت.

به گزارشامیدبه نقل از اوج نیوز، بازیکنان تیم فوتبالپرسپولیسبه دلیل بارش برف شدید دیروز به جای درفشی‌فر تصمیم گرفتند که تمرینات خود را در مجتمع سبز ولنجک دنبال کنند.

در شرایطی که این سالن آماده پذیرایی قرمزپوشان بود و در حالی که بازیکنان ساعت ۱۱:۳۰ دیروز در سالن حضور پیدا کردند که لباس‌های خود را برای تمرین عوض نکردند.

آنها با لباس‌های شخصی توپ ها را به سمت حلقه بسکتبال پرتاب کردند و شوت یک‌ضرب را در دستور کار خود قرار دادند.

ساعت ۱۱:۳۵ بود کهعلی داییبه سالن مجمتع سبز ولنجک آمد سپس سه بازیکن به سمت او رفتند و با وی جلسه‌ای ۱۰ دقیقه‌ای داشتند. در همین هنگام بود که علی دایی سرش را به نشانه اعتراض تکان می‌داد.

بالاخره پس از گذشت ۲۰ دقیقه بازیکنان پرسپولیس که یکی فریاد می‌زد ماشینم را در بنگاه برای فروش گذاشتم و یکی دیگر فریاد می‌زد تو رو خدا یکی کرایه خانه مرا پرداخت کند؛ ورزشگاه را ترک کردند.

آخرین نفر هم علی دایی به همراه دستیارانش ورزشگاه سبز را ترک کردند. این در شرایطی بود که محمدرضا خلعتبری و محسن بنگر نیز تا دقایق پایانی در ورزشگاه بودند.

بازیکنان فریاد می‌زدند اگر وضعیت همین طور است خواهش می‌کنم بگویید دیگر در تمرینات حاضر نشویم.

*در حاشیه تمرین امروز محمد پنجعلی مدام با تلفن همراه خود گفت‌وگو می‌کرد.

*۱۰ هوادار که در سالن بودند از اقدام پرسپولیسی‌ها شگفت زده شده بودند.

*سعید شیرینی نیز امروز در تمرین قرمزپوشان حضور داشت و شرایط را برای تمرین مهیا کرده بود.

*علی دایی وقتی که می‌خواست از سالن خارج شود در مسابقه‌ای با خلعتبری و بنگر به بسکتبال پرداخت.

*با اعلام کادر فنی قرار شد در صورتی که شرایط مهیا شود تمرین پرسپولیسی‌ها فردا از ساعت ۱۱ در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال شود اما باز هم بازیکنان اعلام کردند که به هیچ عنوان تا مشکلاتشان حل نشود حاضر به تمرین نیستند.

ارسال نظر