|
|
کدخبر: ۱۲۶۳۴۵

چرا چنین حرفی زدی؟ مگر همه کاره پرسپولیس تویی که اینطوری خودت را مقابل هواداران " خوب " کردی تا ما خراب شویم؟!

به گزارشامید،روزنامه نود نوشت: شرایط بد مالی باشگاهپرسپولیسبه شدت روی اعصاب بازیکنان این تیم اثر منفی گذاشته است. هر چند علی پروین طی جلسه‌ای آب پاکی را روی دست پرسپولیسی‌ها ریخت و اعلام کرد پولی در بساط نیست تا حداقل بازیکنان از فکر و خیال پول خارج شوند.

اما شاگردان علی دایی همچنان بابت این موضوع به شدت عصبانی هستند حتی فشار مالی به درون مجموعه وارد شد وبازیکنانمی‌خواهند این موضوع را به نحو دیگری نشان بدهند.

جو در بین بازیکنان پرسپولیس چندان مساعد نیست. بعد از درگیری نیلسون و علیرضا نورمحمدی با خبر شدیم بعضی از بازیکنان از یکی از مدافعان تیم‌شان ناراختند.

گویا مصاحبه‌های اخیر این بازیکن به مذاق دوستانش اصلا خوش نیامده تا چند روز پیش شاهد جنگ لفظی آنها در درفشی‌فر باشیم!

* چرا این طوری مصاحبه کردی؟!

این مدافع پرسپولیس چند روز پیش در مصاحبه‌هایش گفته بود: «من از بازیکنان خواستم اعتصاب را بشکنند و به خاطر هواداران مقابل فجر سپاسی بازی کنند بنابراین بچه‌ها به حرفم گوش کرده و دست از تحریم برداشتند.»

همین صحبت مدافع پرسپولیسی‌ها باعثشد تا بازیکنان به شدت ناراحت شوند. حتی یکی از مدافعین که دوست صمیمی بازیکن فوق به شمار می‌رود با در دست داشتن روزنامه به سمت او رفت و گفت: «چرا چنین حرفی زدی؟ مگر همه کاره پرسپولیس تویی که اینطوری خودت را مقابل هواداران " خوب " کردی تا ما خراب شویم؟!»

وی همچنین به او تذکر داد: «تو مگر چه کاره‌ای که بخواهی به بازیکنان خط بدهی چه کار کنند یا نکنند همین صحبت کافی بود تا درگیری لفظی دو بازیکن فوق بالا بگیرد.»

* کدورت‌ها برطرف شد

جالب این که اکثر بازیکنان پرسپولیس مقابل این بازیکن ایستاده و آنها نیز از مصاحبه مدافع تیم‌شان ناراحت و شاکی هستند!

طی چند روز گذشته شرایط برای این بازیکن به شدت سخت و طاقت فرسا شده بود تا جایی که دو، سه بزرگ‌تر تیم با دیدن این وضعیت بالاخره با مدافع فوق جلسه‌ای گذاشتند و کینه کدورت‌ها برطرف شد.

ارسال نظر