|
|
کدخبر: ۱۳۱۳

مراسم وزن کشی اوزان ۵۵،۶۶، ۸۴ و ۹۶ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد یونیورسیاد دانشجویان جهان برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از مهر، رقابت‌های کشتی آزاد یونیورسیاد دانشجویان جهان فردا با مسابقات اوزان ۵۵،۶۶، ۸۴ و ۹۶ کیلوگرم در شهر کازان روسیه آغاز می‌شود. عصر چهارشنبه یاسر حیدر قلی‌نژاد، مسعود کمروند، محمدحسین محمدیان و پرویز هادی در این اوزان روی باسکول رفتند وحریفان خود را شناختند تا از ساعت ۱۳ فردا به وقت محلی به مصاف حریفان بروند.

در ۵۵ کیلو یاسر حیدر قلی‌نژاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ری سونگ چول از کره شمالی دیدارمی‌کند. وی در صورت پیروزی در این مسابقه در مرحله یک چهارم نهایی با برنده دیدار کشتی‌گیران آمریکا و آذربایجان مسابقه خواهد داد.

مسعود کمروند در ۶۶ کیلو در دور اول و مرحله یک شانزدهم نهایی با ماماتوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد که در صورت پیروزی در این دیدار در مرحله بعد با برنده دیدار کشتی‌گیران آمریکا و فنلاند مسابقه خواهد داد. در ۸۴ کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور اول با اد راثاز آمریکا مسابقه خواهد داد که در صورت پیروزی مقابل این حریف در مرحله بعد و یک هشتم نهایی با برنده دیدار کشتی‌گیران ژاپن و روسیه مصاف خواهد کرد.

پرویز هادی در ۱۲۰ کیلو گرم بعد از استراحت در دور نخست کار بسیار سختی خواهد داشت و در مرحله دوم باید با طاها آکگول دارنده مدال طلای اروپا و قهرمان دانشجویان جهان از ترکیه دیدار کند. هادی سال گذشته در فینال مسابقات دانشجویان جهان به این کشتی‌گیر ترک باخته بود. وی در صورت پیروزی در این مسابقه در مرحله یک چهارم نهایی با برنده دیدار کشتی‌گیران ژاپن و آذربایجان مصاف خواهد کرد. نماینده آذربایجان جمال‌الدین ماگومدوف کشتی‌گیر سرشناس سنگین وزن این کشور است.

ارسال نظر