|
|
کدخبر: ۱۴۴۳

سران باواریایی‌ها تقاضای سرمربی اسپانیایی خود برای خرید هافبک بارسلونا را پذیرفته و برای پرداخت مبلغ فسخ قرارداد او با کاتالان‌ها اعلام آمادگی کردند.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، شبکه RAC۱ اظهار کرد: کارل هاینتس رومینیگه، مدیرعامل باشگاه بایرن مونیخ در تماسی با همتایان اسپانیایی خود در نیوکمپ، کاتالان‌ها را در جریان علاقه تیمش به خرید تیاگو آلکانتارا قرار داده و برای پرداخت تمام مبلغ غرامت فسخ قرارداد این هافبک اسپانیایی با بارسلونا اعلام آمادگی کرده است.

انتشار این خبر در حالی صورت گرفته که پیش از این نیز پایگاه رادیویی کادنا کوپه اسپانیا اعلام کرده بود تیاگو آلکانتارا با بایرن مونیخ قرارداد می‌بندد و این کار را تا پایان این هفته انجام می‌دهد. در همین حال پپ گواردیولا نیز عصر روز گذشته در کنفرانس خبری خبر تمایلش تیمش به خرید آلکانتارا را تایید کرد.

طبق گزارش‌ها با پیوستن تیاگو به بایرن مونیخ، او به عنوان هافبک دفاعی ایفای نقش خواهد کرد و هموطن خود، خاوی مارتینس را یک خط عقب‌تر خواهد فرستاد. تیاگو برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بایرن مونیخ رقبای طراز اولی مانند ماریو گوتسه و تونی کروس دارد.

ارسال نظر