|
|
کدخبر: ۱۴۵۷۵۶

بعد از رفتن آنتونیو سیموئز و امید نمازی از تیم ملی گزینه های زیادی مطرح شد تا جایگزین این دو در تیم ملی باشند.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، پس از جدایی آنتونیو سیموئز و امید نمازی از کادر فنی تیم ملی فوتبال، گمانه زنی های زیادی در خصوص انتخاب دستیار ایرانی برای کی روش مطرح شده است.

اگرچه علی کفاشیان پیش از این به صراحت از وجود دستیار اول ایرانی به عنوان یکی از شروط تمدید قرارداد کی روش پس از جام جهانی نام برده بود، اما خود کی روش در گفتگویی که در جمع خبرنگاران که پس از تمرین اول تیم ملی در اردوی جدید آماده سازی این تیم برای دیدار مقابل کویت و گینه برگزار شد در این خصوص اظهارنظر شفافی را انجام نداد، با این حال در همان زمان صحبت از حضور یحیی گل محمدی به عنوان دستیار کی روش به میان آمد و حتی کار تا حضور یحیی بر سر تمرین تیم ملی هم پیش رفت که خود یحیی گل محمدی این موضوع را تکذیب کرد، اما پس از آن نام مجید صالح مربی تیم استقلال به عنوان یکی از گزینه های اصلی دستیاری تیم ملی نام برده شد که آن هم خیلی زود از لیست گزینه های موجود خارج شد تا فدراسیون فوتبال روی گزینه های بعدی فکر کند.

*علی منصوریان

علیرضا منصوریان که به واسطه رابطه دوستانه که با مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال دارد به عنوان گزینه دستیاری به کی روش معرفی شده است، حالا باید منتظر باشد و ببیند آیا مهدی محمد نبی آنقدر در تصمیم گیری فدراسیون نفوذ دارد که بتواند کی روش را راضی کند یا خیر؟

*مهدی مهدوی کیا

مهدی مهدوی کیا که البته صرفاً یک گزینه است واصلا تمایلی به نشستن بر روی نیمکت تیم ملی ندارد. مهدوی کیا که تجربه وحضور در فوتبال مدرن اروپا دارد به کی روش معرفی شده است.

حال باید ببینیم با توجه به شرایطی که وی دارد می تواند نیمکت تیم ملی در جام جهانی را تجربه کند یا خیر. وی در توجیه همکاری نکردن با کی روش اعلام کرده که می خواهد در کنار دوستی مهر و تیم ملی جوانان باشد تا مربیگری را هم از رده های پایین آغاز کند.

* اکبر محمدی


اکبر محمدی جدای از ارتباطی که با مسئولان پیشین سازمان تربیت بدنی و حتی کیومرثهاشمی دارد از جمله دوستان نزدیک به علی کفاشیان است و به واسطه همین دوستی اصلاً بعید نیست که صندلی تیم ملی فوتبال در جام جهانی را تجربه کند.

* نلو وینگادا

برخی رسانه ها مدعی هستند که احتمالاً نلو وینگادا جدای از پذیرفتن هدایت تیم امید یا همان المپیک قرار است کی روش را در جام جهانی برزیل هم همراهی کند که این موضوع بعید به نظر می رسد.

* منصور ابراهیم زاده

پس از تمامی این گزینه یکی از گزینه هایی که امروز نامش به عنوان مربیان مورد نظر فدراسیون فوتبال به گوش رسید، منصور ابراهیم زاده است، البته نام مجید جلالی هم به عنوان یکی از گزینه های نام برده می شود که مثل ابراهیم زاده تیم هم ندارد.

همچنین در خبرها از حمید استیلی و حمید درخشان هم نام برده شده است.

حال باید ببینیم در بین تمامی این اسامی که برای دستیاری کی روش نام برده شده است، چه کسی با وی به سرزمین قهوه تلخ خواهد رفت.

انتهای پیام /

ارسال نظر