|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۸۶

هفته بیست وهشتم لالیگا

خبرگزاری تسنیم: با پیروزی هر ۲ تیم پایتخت اسپانیا، فاصله مدافع عنوان قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا از صدر جدول بیشتر شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، هفته بیست وهشتم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا، شب گذشته(شنبه) با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد که در مهم ترین آنها تیم فوتبال رئال مادرید در خانه مالاگا با نتیجه یک بر صفر پیروز شد تا جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی لالیگا تثبیت کند. کریستیانو رونالدو در دقیقه ۲۲ تنها گل این بازی را به ثمر رساند تا کهکشانی ها ۷۰ امتیازی شوند و فاصله خود را با بارسلونای رده سومی به ۷ امتیاز دهند.

در دیگر بازی شب گذشته، اتلتیکو، دیگر تیم شهر مادرید نیز موفق شد میهمان خود، اسپانیول را با یک گل شکست دهد و جایگاه خود را در رده دوم جدول حفظ کند. دیه گو کاستا در دقیقه ۵۵ تنها گل این بازی را زد تا قرمزوسفیدپوشان شهر مادرید ۶۷ امتیازی شوند.

در سایر بازی های شب گذشته، لوانته در خانه با یک گل به سلتاویگو باخت و رایو وایکانو در خانه با نتیجه ۳ بر یک از سد آلمریا گذشت.

هفته بیست وهشتم لالیگا امشب با برگزاری ۴ بازی پیگیری می شود که در مهمترین آنها بارسلونا از ساعت ۲۰:۳۰ میزبان اوساسونا است.

برنامه سایر بازی ها با شرح زیر است:

الچه - رئال بتیس
سویا - وایادولید
رئال سوسیه داد - والنسیا

در جدول رده بندی پس از رئال مادرید ۷۰ امتیازی و اتلتیکومادرید ۶۷ امتیازی، بارسلونا با ۶۳ و اتلتیک بیلبائو با ۵۱ امتیاز به ترتیب در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر