|
|
کدخبر: ۱۴۵۹۴۹

با تمام قدرت مقابل هند به میدان می رویم

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: آرزوی قهرمانی در جام جهانی را به دل آمریکایی ها گذاشتیم.

امیر توکلیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص پیروزی های تیم ملی ایران در جام جهانی کشتی آزاد، گفت: بچه ها کشتی های خوبی گرفتند و نشان دادند که تیم های دوم و سوم ما هم توانایی پیروزی مقابل حریفان را دارند و فاصله نفرات اصلی با نفرات بعدی کم شده است.

وی ادامه داد: جو سالن مسابقات بسیار سنگین بود و آمریکایی ها به هر صورت می خواستند قهرمان شوند و طوری برنامه ریزی کرده بودند که در خاک خود بر جام قهرمانی بوسه زنند، اما این آرزو را بر دل آنها گذاشتیم. آنها در ۴ دوره ای که میزبان جام جهانی بودند، قهرمان شدند، اما این دوره قهرمانی از آن ماست.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص عملکرد احسان لشگری در دیدار مقابل آمریکا، گفت: لشگری کشتی گیر باتجربه ای است، اما آسیب دیدگی زانو اجازه نداد آن طور که باید کشتی های خودش را به نمایش بگذارد، هرچند که داوری در آن دیدار بسیار پراشتباه بود.

توکلیان در خصوص دیدار احتمالی با روسیه در فینال گفت: بچه ها کار بزرگی کردند و با کشتی های رو به جلویی که از خود به نمایش گذاشتند، زنگ خطر را برای حریفان به صدا در آوردند. یک دیدار دیگر هم مقابل هند در پیش داریم، هندی ها در سبک وزن نفرات قدرتمندی دارند و نباید آنها را دست کم بگیریم و با تمام قوا مقابل آنها به میدان می رویم. حالا زمان فکر کردن به روسیه نیست و پله پله پس از عبور از سد هند، نوبت به روس ها هم خواهد رسید.

انتهای پیام / م

ارسال نظر