|
|
کدخبر: ۱۴۵۹۹۷

تمام توان خود را به کار می گیریم تا قهرمان شویم

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم دشمن و حاشیه ساز زیاد دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، محمد نوری، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به مانند اکثر بازیکنان این تیم بابت مشکلات مالی سرخپوشان ناراحت است. او معتقد است که وزارت ورزش باید قبل از عید بخشی از مشکلات مالی باشگاه را برطرف کند تا بازیکنان آرامش بیشتری برای ۳ بازی پایانی لیگ داشته باشند.

نوری درباره وضعیت پرسپولیس، مشکلات مالی، پیشنهادهایی که برای فصل آینده دارد و مسائل مختلف دیگر به سوالاتخبرگزاری تسنیمپاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

تسنیم: اردوی شمال چطور بود؟

اردوی خوبی بود. ما به هوای شمال عادت کردیم و بازی روی چمن مصنوعی هم تجربه خوبی بود. یک هفته کنار هم بودیم و همه چیز راضی کننده بود. فکر می کنم در این اردو کادرفنی به اهدافش رسید.

تسنیم: دوباره مشکلات مالی صدای بازیکنان را درآورده است. در این مورد چه صحبتی داری؟

ما در این مورد بارها صحبت کردیم و حالا باید هیئت مدیره باشگاه تصمیمی بگیرد که به نفع تیم باشد. واقعاً بچه ها تحت فشار هستند و این در حالی است در اردوی شمال با نهایت انگیزه تمرین کردند. چشم امید بازیکنان به این است که قبل از عید مشکلات حل شود. البته بازیکنان پرسپولیس آنقدر تعصب دارند که در ۳ بازی پایانی با تمام وجود بازی کنند. پرسپولیس دشمن و حاشیه ساز زیاد دارد ولی ما تمام توان خود را به کار می گیریم تا قهرمان شویم.

تسنیم: فکر نمی کنی وزارت ورزش در این بحران مالی مقصر است؟

من در جایگاهی نیستم که در مورد وزارت ورزش صحبت کنم. اگر متولی پرسپولیس وزارت ورزش است پس باید حمایت کند و اگر اینطور نیست بگذارند باشگاه کارش را انجام دهد.

تسنیم: زمان رویانیان شرایط بهتر نبود؟

زمان مدیریت او ۲ سال عالی داشتیم و این اواخر هم که مشکلاتی به وجود آمد، نهایت تلاش خود را انجام داد. وزارت ورزش باید مشکلات مالی را برطرف کند و اگر هم اینطور نیست باید حق امضا و مسئولیت را به باشگاه پرسپولیس بدهد.

تسنیم: علی پروین گفته است که در صورت تایید وزارت می تواند از اسپانسر پول بگیرد؟

من هم معتقدم که در این مورد همه چیز باید به طور کامل مشخص شود و اگر وزارت ورزش قصد هزینه کردن ندارد اختیارات را به باشگاه بدهد. الان مشکلات به قدری است که بازیکنان از یکدیگر پول قرض می کنند. به هر حال شب عید است و آنها خانواده دارند.

تسنیم: آیا شایعه اعتصاب دوباره بازیکنان صحت دارد؟

خیر، ما قصد اعتصاب نداریم و این اخبار دروغ است. چشم و امید ما به چند روز پایانی سال است و امیدوارم پرسپولیس را وارد حاشیه نکنند. نمی دانم چرا بعضی ها اخبار کذب منتشر می کنند. به عنوان مثال من از یک هفته قبل با علی دایی هماهنگ کرده بودم که جمعه اردوی پرسپولیس را ترک کنم، چون اعضای خانواده ام از مکه می آمدند و باید دنبال یکسری کارها می رفتم. متاسفانه چون اردو را زودتر ترک کردم یک چیزهایی نوشته اند که تاسف آور است. برای همین می گویم که پرسپولیس دشمن دارد. از حاشیه سازان می خواهم دست از سر پرسپولیس بردارند تا این تیم آرامش بگیرد.

تسنیم: خبر توافق تو با یک تیم قطری صحت دارد؟

من ۲،۳ پیشنهاد خوب از چین، تایلند و یکی از های عربی دارم. حتی مدتی پیش نماینده یکی از این تیم ها قرار بود به ایران بیاید تا مذاکره کنیم ولی قبول نکردم. به عنوان کاپیتان پرسپولیس دوست دارم جام قهرمانی را بالای سر ببرم و بعد از آن اگر تصمیم به جدایی داشتم آن را عملی کنم. در ضمن من عاشق این تیم هستم و اولویتم پرسپولیس است. من دوست دارم در این تیم بمانم ولی در مجموع باید بگویم که پیشنهادها را در پایان فصل بررسی خواهم کرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر