|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۱۰

رئیس هیات کاراته قم گفت: تیمی تازه وارد را با عنوان آذرخودرو نوین قم راهی سوپر لیگ کردیم که اکثر نفرات آن را کاراته کاهای بومی تشکیل می دادند و به عنوان نایب قهرمانی رسیدیم.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگارانحسن عابدی ضمن بیان اینکه تیمی تازه وارد را با عنوان آذرخودرو نوین قم راهی سوپر لیگ کردیم که اکثر نفرات آن را کاراته کاهای بومی تشکیل می دادند و به عنوان نایب قهرمانی رسیدیم اظهار داشت: با ۶ تیم در لیگ های مختلف کشوری شرکت کردیم که نتایج خوبی هم در لیگ بدست آمد.

وی افزود: علاوه بر تیم آذرخودرو نوین که برای نخستین بار در سوپر لیگ شرکت می کرد، تیم های تجهیزات رزمی سامکوه و شهاب گاز سوز هم به ترتیب عنوان های اول و دوم لیگ جوانه ها را بدست آوردند که این دستاورد خوبی برای هیات کاراته قم بود.

عابدی تصریح کرد: در بخش بانوان هم با تسهیلات خوبی که فراهم شد تیم شیرژال در سوپر لیگ شرکت کرد اما به دلیل ضعف فنی رتبه خوبی بدست نیاورد و در تلاش هستیم تا با جذب اسایتد مطرح کاراته سطح فنی بانوان این استان را ارتقاء ببخشیم.

وی در خصوص ادامه حضور تیم آذرخودرو و حفظ نفرات این تیم در سوپر لیگ گفت: سال بعد هم در لیگ حضور مستمری خواهیم داشت اما حفظ یا تغییر در ترکیب کاراته کاهای تیم با نظر سرمربی است. با این حال نفرات مستعد را شناسایی و استعدادها را جذب خواهیم کرد.
عابدی در خصوص برنامه های انجام گرفته در این هیات گفت: سال۹۲ این هیات فعالیت های بیشماری داشت که از آن جمله می توان به، برگزاری کلاس های داوری و مربیگری، مسابقات متعدد دوستانه، اجرای طرح استعدادیابی در سطح استان، تجهیز پایگاه کاراته استان، حضور فعال در مناسبت های مختلف، تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان، لیگ های مردان و زنان و نیز ترویج برنامه های مذهبی و اخلاقی برای کاراته کاها در کنار برگزازی مسابقات اشاره نمود.

رئیس هیات کاراته قم با تاکید بر اینکه بر اساس تقویم ورزشی فدراسیون گام برمی داریم، خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی لیگ استانی را مانند سالهای گذشته برگزارخواهیم کرد. ضمن اینکه برگزاری کلاس های داوری و مربیگری، انجام مسابقات در مناسبت های مختلف و دعوت از اساتید فنی و مجرب برای ارتقاء سطح فنی کاراته استان نیز در طول سال پیگیری می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر